Aktualizované autor bonusovekody

DOXXbet vstupný bonus

DOXXbet ponúka v auguste 2020 za novú registráciu DOXXbet vstupný bonus až do výšky 2000 €. Na získanie vstupného bonusu stačí kliknúť na naše žlté tlačídlá a postupovať podľa návodu v tomto článku. Vstupný bonus je vyplácaný na herný účet formou reálnych peňazí automaticky, po splnení podmienok, ktoré sa dozviete nižšie. DOXXbet vstupný bonus sa pripočíta pravidelne po pätinách. Stačí pretočiť jednu pätinu potrebnej sumy a na hráčske konto bude automaticky pripísaná pätina bonusu. Odporúčame vám kombinovať bonus s bezrizikovou stávkou.

Klikni a získaj DOXXbet bonus!

PREHĽAD BONUSOVÝCH KÓDOV STÁVKOVÝCH KANCELÁRÍÍ
Stávkové KancelárieBonusBonusový kód
Tipsport4000 + 15 €Získaj bonus!
Fortuna Promo Kód1000 + 30 €Získaj bonus!
Synottip5000 + 50 €Získaj bonus!
Doxxbet2000 €Získaj bonus!
Niké1000 €Získaj bonus!

Ako získať DOXXbet vstupný bonus?

Ako získať DOXXbet vstupný bonus? Za registráciu v stávkovej spoločnosti DOXXbez získavate nárok na vstupný bonus až do výšky 2 000 €! Podrobnejšie podmienky a váš progres na získanie daného bonusu môžete sledovať v sekcii „Bonusy a Promokódy / Vstupný bonus“.

Doxxbet vstupný bonus

Ponuka na DOXXbet vstupný bonus je platná výhradne pre novoregistrovaných klientov. Maximálna možná výška bonusu je 2 000 €. DOXXbet vstupný bonus vám bude na herný účet pripisovaný po pätinách a to vždy po pretočení požadovanej čiastky do 90 dní. Na získanie bonusu je nutné pretočiť / prestávkovať 10 až 16 násobok hodnoty vášho prvého vkladu. Zarátavajú sa iba tikety, ktoré obsahujú aspoň 3 stávkové príležitosti a každá z nich musí mať minimálny kurz aspoň 1,45. V prípade, že je vaša stávka vyššia ako výška vkladu bude započítaná do podmienok vstupného bonusu výška vkladu (a nie výška stávky). Na získanie nároku na DOXXbet vstupný bonus je potrebné vložiť vaše finančné prostriedky na herný účet najneskôr do 14. ďna od dátumu vašej registrácie. Podmienky pretočenia je potom potrebné splniť do 90 dní.

Klikni a získaj DOXXbet bonus!

DOXXbet bezriziková stávka

DOXXbet bezriziková stávka platí pre nových hráčov, v prípade, že uzavrú prvý tiket s minimálne troma športovými príležitosťami s kurzom aspoň 1,50. DOXXbet bezriziková stávka vám zaručí, že neprehráte. V prípade, že váš tiket bude nevýherný vám stávková kancelárie DOXXbet vráti vklad, a to až do výšky 20 €. Doxxbet bezriziková stávka vám bude pripísaná v podobe voľne použiteľného bonusu, ktorý už nebude nutné pretočiť. Táto ponuka je platná 14 dní od dátumu registrácie.

Príklad DOXXbet bezrizikovej stávky

Podáte si tiket za 20 € s 3 zápasmi a každý zápas bude mať vyšší kurz ako 1,50. Tiket vám nevyjde. DOXXbet vám 20 € vráti automaticky na váš herný účet.

DOXXbet Skaut Kód

DOXXbet Skaut kód je jedinečný program stávkovej kancelárie DOXXbet. Vďaka Skaut bonusu môžete získať odmenu za privedených hráčov. Kliknite na naše žlté tlačidlá, zaregistrujte sa a získajte Skaut kód. Ak privediete kamárata a ten pri registrovaní zadá váš skaut kód, budete získavať odmenu vo výške 5% z hodnoty prehier, ktoré nechá v DOXXbete. Odmena je vyplácaná v reálnych peniazoch, ktoré už nemusíte pretáčať. Naviac váš kamarát získa 100 % DOXXbet vstupný bonus až do výšky 2 000 €, bezrizikovú stávku 20 € a mimoriadnu voľnú stávku v hodnote 3 €.

Doxxbet skaut kód

Prečo zvoliť DOXXbet?

Prečo zvoliť spoločnosť DOXXbet? Stávková kancelária DOXXbet pôsobí na stávkarskom trhu už od roku 1990. Licenciu a možnosť legálne prevádzkovať online tipovanie na území Slovenskej republiky získal DOXXbet v roku 2013. V súčasnoti je jednou zo siedmich legálne pôsobiacich spoločností na našom území a ponúka na výber stávky až z 25 športov, čo v praxi znamená možnosť vyberať z viac ako 100 športových líg. Na svojich stránkach sa DOXXbet chváli počtom zamestnancom (80) a tiež 150 000 klientami.

DOXXbet kompenzácia

DOXXbet kompenzácia vám vráti až 15-násobok vkladu v prípade, že vám ujde zápas. Ponovom sú podmienky DOXXbet kompenzácie výhodnejšie. Pri nevýhernom tikete s vyšším kurzom zinkasujete väčší balík peňazí. Ak vám nevyšiel jeden tip a kurz bol nad 100 DOXXbet vám vráti celý váš vklad. Ak sa celý kurz dostane nad 500, tak pri jednom neuhádnutom zápase získate až 15-násobok vkladu.

DOXXbet vám v prípade nevýherného tiketu vráti váš vklad podľa nasledovných podmienok:

 •  Kurz 100 – 199,99 – vrátenie celej výšky vkladu pri 1 netrafenom zápase
 • Kurz 200 – 499,99 – vrátenie 10-násobku vkladu pri 1 netrafenom zápase
 • Kurz 500 – vrátenie 15-násobku vkladu pri 1 netrafenom zápase

Na získanie DOXXbet kompenzácie je potrebné splniť nutné podmienky. Dôležité je hlavne, že do tejto akcie sa započítavajú výhradne tikety s kurzom vyšším ako 100, na ktorých je 1 neuhádnutý zápas. Najvyšší kurz udalosti na danom tikete nemôže byť vyšší ako 8. Akcia je platná iba na jednoduché tikety a počítajú sa do tej tikety s minimálnym vkladom 0,5 €. Podobnú akciu v súčasnosti neponúka žiadna konkurenčná stávková kancelária.

Klub DOXXbet

Klub DOXXbet je vernostný program stávkovej kancelárie DOXXbet. Členstvo v DOXXbet klube získate automaticky ihneď po dokončení vašej registrácie. V DOXXbete klube môžete vyhrať jedinečné ceny. Od voľných tiketov, elektroniky, až po najrôznejšie vecné ceny. Za každý podaný tiket získavate vernostné body. Je to jednoduché. Do klubu DOXXbet je automaticky zaradený každý registrovaný klient. Body dostanete za každý podaný tiket cez web stránku alebo aplikáciu na mobile. 1 bod v DOXXbet klube dostanete za prestávkovaných 50 centov. Body sa vám počítajú za prematch aj live stávky. Ceny za získané body si môžete vyzdvihnúť v eshope, tzv. DOXXshope.

Klub Doxxbet

DOXXbet kurzová ponuka

DOXXbet tipovanie sa skôr zaraďuje medzi klasické, avšak ponovom je obohatené aj o stávkovanie bez remízy. K dispozícii máte popri stávkam 1X2 aj stávky ako 1X, X2 aj 12, prvo polčasové stávky. Taktiež ponúka tipovanie, kto skôr strelí prvý gól, či to budú hostia alebo domáci, prípadne stávky na počet gólov v konkrétnom zápase. V DOXXbet kurzovej ponuke je ligové pokrytie na vysokej úrovni.

V ľadovom hokeji môžete podávať stávky na víťaza v riadnom hracom čase, ale aj na konečného víťaza po predĺžení. Taktiež je tu možnosť podať si na tretiny zvlášť. V NHL si nenechajte ujsť aj tipovanie na nájazdy, tipovanie v ktorej tretine sa podarí tímom skórovať, samozrejme nemôže chýbať aj možnosť natipovania koľko bodov dosiahne hráč, alebo presného, konečného výsledku.

Napríklad pri bejzbale DOXXbet nevypisuje kurzy na nadhadzovačov, takže doporučujeme inú stávkovku.

V tenise sa podáva na výsledok v prvom sete, presné skončenie setov a na gemy tipu, ktorý hráč nazbiera viac alebo menej. V prípade, že máte záujem a chcete si na tiket podať menej známu ligu, riskantné zápasy, stávky s vysokou hodnotou, tak musíte počkať na schválenie tiketu, ktoré vám bude zaslané na zadanú e-mailovú adresu.

Klikni a získaj DOXXbet bonus!

DOXXbet Cashout

Podobne ako aj väčšie stávkové spoločnosti aj DOXXbet ponúka možnosť predčasného odkúpenia tikety, tzv. DOXXbet Cashout. Cashout je dostupný pre predzápasové aj ive stávky. V prípade, že je Cashout dostupný budete po uzatvorení vášho tiketu v jeho detaile vidieť zelené tlačidlo „VYPLAŤ IHNEĎ“.  Po kliknutí potom uvidíte sumu, ktorú vám za zvolený tiket v danú chvílu DOXXbet ponúka. Treba myslieť na to, že sa táto suma môže počas vyplácania zmeniť a preto je potrbné zaškrtnúť tiež možnosť „Akceptovať zmenu hodnoty predčasného vyplatenia“. Následne po kliknutí na „Vyplatiť ihneď“ vám bude suma pripísaná na Vaše herné konto, pričom pri tikete bude poznámka „Predčasne vyplatený“.

DOXXbet Kasíno

Novinkou v ponuke DOXXbetu je DOXXbet kasíno. Spoločnosť spustila svoje kasíno, narozdiel od konkurencie už v priebehu decembra 2019. Ale až od januára 2020 môžu klienti hrať o reálne peniaze. Od januára totiž  disponujú stávkové kancelárie licenciou Ministerstva vnútra SR na prevádzku online kasín. Dovtedy online kasíno prevádzkovala legálne jediná spoločnosť, a to štátny Tipos. V DOXXbet kasíne nájdete zatiaľ 10 hier. Z toho 8 herných automatov, ruletu a blackjack. Samozrejmosťou je dostupnosť DOXXbet kasína na mobiloch, tabletoch a počítačoch. V blízkej dobe sa bude avšak ponuka kasína rozširovať minimálne o ďalšie herné automaty. DOXXbet Kasíno láka nových klientov na zaujímavý vstupný bonus a taktiež na kasíno hry mesiaca.

Doxxbet kasíno bonus

DOXXbet Kasíno promo kód

Stávková kancelária DOXXbet ponúka novým klientom svojho Kasína exkluzívny DOXXbet promo kód, vďaka ktorému majú noví klienti nárok na mimoriadny DOXXbet Kasíno vstupný bonus 1 000 € a 100 točení. Kliknite na naše žlté tlačidlá “Klikni a ziskaj DOXXbet bonus!”, čím sa vám promokód aktivuje automaticky. Pri registrácii už žiadny zadávať nemusíte. Po dokončení registrácie a splnení podmienok vám bude na váš herný účet pripísaný Kasíno uvítací bonus v plnej výške.

Na získanie DOXXbet Kasíno uvítacieho bonusu je potrebné úspešne prejsť registračným procesom stávkovej kancelárie DOXXbet (vrátane overenia totožnosti). DOXXbet kasíno uvítací bonus je určený výhradne novým klientom DOXXbetu.

Ďalším veľmi zaujímavým bonusom, ktorý DOXXbet pripravil je tzv. DOXXbet Reload bonus. Bonus v hodnote 20 € získate ak v priebehu 10 dní pretočíte na DOXXbet herných automatoch aspoň 1 000 €.

Ako získam DOXXbet promo kód?

DOXXbet promo kód je určený výhradne pre nových hráčov. Na jeho získanie vám stačí kliknúť na naše žlté tlačidlá. Po kliknutí budete presmerovaní na stránky DOXXbetu. Následne kliknite na “ZAREGISTRUJ SA A ZÍSKAJ VSTUPNÝ BONUS”. Promo kód vám bude aktivovaný automaticky, žiadny už zadávať nemusíte. Po dokončení registrácie následne získate nárok na bonusové ponuky v plnej výške.

Klikni a získaj DOXXbet bonus!

DOXXbet Plusy

 • Hromadný tiket (v skupine sa nachádzajú 2 a viac príležitostí) – Tipsport a Fortuna využívajú rovnaký princíp
 • Storno tiketu do 10 minút!
 • Stávkovanie bez manipulačného poplatku
 • Veľký DOXXbet vstupný bonus
 • Pri hromadnom tikete jednoduchý a expresný výber zápasov

 

DOXXbet Mínusy:

 • Priame prenosy zo zápasov nie sú dostupné
 • Chýba možnosť v podaní “Ázijských handicapov”
 • Najvyššia možná výhra je oproti konkurentom rapídne nižšia

DOXXbet zlatá liga

DOXXbet zlatá liga je určená pre futbalových tipérov. Tá ponúka stávkujúcim okrem klasickej výhry možnosť vyhrať mimoriadny JACKPOT. Zlatá liga platí na najznámejšie futbalové ligové súťaže, a to: Serie A, LaLiga, Premier League a Ligue 1. Na víťazstvo JACKOPOTU musí váš tiket obsahovať všetkých 10 zápasov daného kola z konkrétnej ligy. Tiket musí byť samozrejme výherný, s vkladom minimálne 1 €. Do DOXXbet zlatej ligy sa rátajú iba tipy na 1, X, 2 a iba v prípade, že na daný tiket neobsahuje žiadne iné zápasy ako spomínaných 10 zápasov. JACKPOT v zlatej lige sa zvyčajne pohybuje okolo 1 000 €. Platí však, že ak bude v danom kole viac výhercov, tak si JACKPOT rozdelia rovnomerne medzi sebou.

DOXXbet betfórum

Na stránkach DOXXbetu nájdete aj tzv. DOXXbet betfórum. Práve v tejto sekcii sa môžete inšpirovať najrôznejšími tipmi, postrehmi a tiež je tu možné zdieľanie tiketov. Do fóra pravidelne prispieva svojimi analýzami aj bývaly futbalista a súčasný tréner – Vladimír Goffa. Do fóra môžete prispievať iba po prihlásení.

DOXXbet sportbox

Pri písaní o DOXXbete nesmieme zabudnúť na jedinečný DOXXbet sportbox. Sportbox je špeciálny terminál na stávkovanie. Na podanie stávky nepotrebujete mať založený hráčsky účet. Jednoducho vložíte svoje peniaze a môžete ihneď tipovať. Po podaní tiketu v DOXXbet sportboxe, vám terminál okamžite vytlačí stávkový tiket. Svoju prípadnú výhru si premeníte na blok, ktorý si necháte vyplatiť na pobočke. Sportbox sa so svojimi funkciami online stávok vyrovná aj klasickému tipovaniu stávkových kancelárii na internete a pre klasických „pobočkárov“ sú jeho funkcie na nezaplatenie.

Klikni a získaj DOXXbet bonus!

Záver

DOXXbet nepatrí medzi najväčsie stávkové kancelárie ako je napríklad Tipsport alebo Fortuna, avšak nesnaží sa im naplno konkurovať, sústredí sa skôr na seba. Web stránka je prehľadná a rýchla, tak isto aj mobilná aplikácia. Zároveň nemôžeme zabudnúť aj na Vlada Goffu, ktorý je skúsený futbalový tréner a odborník DOXXbetu. V DOXXbete má vlastnú, už spomínanú, sekciu DOXXbet betfórum, kde pôsobí ako analytik. Medzi mínusy tejto stávkovej kancelárie určite zaraďujeme fakt, že sa nedajú sledovať priame prenosy na určité zápasy. Taktiež  maximálne možné výhry sú nižšie ako pri konkurencii. Ďalšou nevýhodou je aj absencia takzvaných ázijských hendikepov. Celkový dojem a zhodnotenie DOXXbetu je však pozitívne a myslíme si, že určite stojí za vyskúšanie. Oproti konkurencii v podobe Tipsportu alebo Fortuny avšak stále zaostáva. Účet v DOXXbete preto doporučujeme najmä klientom, ktorí už sú zaregistrovaní v jednej z veľkých konkurečných spoločností.

Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s používáním cookies na personalizáciu obsahu.