Aktualizované 7 februára, 2024 Redakcia Bonusovekody

eTipos bonus

Spoločnosť Tipos ponúka novým klientom Tipos štartovací bonus až 10 € vo februári 2024. Bonus je v porovnaní s konkurenciu podpriemerný. Štátna stávková kancelária Tipos je v očiach tipérov vnímaná negatívne, ponúka pomerne nekvalitné služby a preto vám odporúčame registráciu v niektorej z konkurenčných spoločností. Za najlepšiu voľbu považujeme Tipsport. Prečítajte si návod ako sa zaregistrovať s Tipsport akčným kódom.

Stávkové KancelárieBonusBonusový kód
Tipsport akčný kód4000 € + 20 €Získaj bonus!
Fortuna promo kód: BIGBONUS30 free spinov + 30 €Získaj bonus!
Synottip bonusový kód640 free spinov + 10 000 € + 40 €Získaj bonus!
DOXXbet promo kód275 free spinov + 7000 €Získaj bonus!
Niké bonus20 €Získaj bonus!

Ako získať eTipos bonus?

Zaujímavá vás ako získať eTipos bonus? Čítajte ďalej! Stávková kancelária Tipos vás za registráciu odmení štartovacím bonusom v hodnote maximálne 10 €. Na získanie bonusu je ale potrebné úplné dokončenie registrácie. To znamená, že okrem základných údajov musíte doplniť meno, priezvisko, rodné číslo, prezývku a tiež číslo identifikačného dokladu. Oproti konkurencii musíte v spoločnosti Tipos na dokončenie registrácie zadávať aj číslo vášho bankového účtu IBAN.

Tipos registrácia

Po doplnení údajov je ešte nutné zaslanie fotokópie dvoch dokladov totožnosti. Následne zákaznícka podpora Tiposu overí správnosť vašich dokladov (zvyčajne to stihnú do jedného pracovného dňa). V momente schválenia vašich dokladov je vaša registrácia v Tipose úplná a tým získavate nárok na Tipos štartovací bonus až 10 €.

Podmienky eTipos štartovacieho bonusu

Podmienky Tipos štartovacieho bonusu sú nasledovné:

  1. Úspešne dokončite registračný proces
  2. Nadotujte váš herný účet čiastkou do 10 €
  3. Tipos vám obratom na herný účet pripíše 100% vášho vkladu
  4. Tipos štartovací bonus je možné využiť na kurzové stávky aj v online kasíne
  5. Platnosť bonusovej ponuky je 30 dní od pripísania na herný účet

Negatívom Tipos štartovacieho bonusu je, že z maximálnej hodnoty 10 € môžete využiť 50 % (5 €) na kurzové stávky a 50 % (5€) na online kasíno. Neexistuje možnosť 100 % využitia bonusu výhradne na športové stávky resp. výhradne v kasíne. Ďalším negatívom je samotná hodnota bonusu. Bonus 10 € je výrazne nižší, ako ponúka konkurencia. Napríklad Tipsport za dokončenie registrácie ponúka vstupný bonus až 4 000 € a k tomu 15 € bonus na prvé stávky, ktorý dostanete bez nutnosti vloženia peňazí na váš herný účet.

Zaregistruj sa v Tipsporte a získaj najlepšie bonusy!

O eTipose

Tipos – národná lotériová spoločnosť je 100 % štátna stávková kancelárie, ktorej výhradným vlastníkom je Ministerstvo financií Slovenskej republiky. Okrem kurzových (športových) stávok ponúka spoločnosť aj vlastné online kasíno, poker, číselné lotérie, žreby (aj online žreby) a tiež možnosť hrať eBingo. V oblasti online kasína je Tipos dlhodobo jedinou spoločnosťou na území Slovenskej republiky, ktorá vlastní licenciu potrebnú na prevádzkovanie online hier.

Spoločnosť bola založená v roku 1993 a vlastní licencie na prevádzkovanie hazardných hier a štátnej lotérie od Ministerstva financií SR.

“Negatívnou” zaujímavosťou o Tipose je kauza legalizácie príjmov z trestnej činnosti, ktorá vyplávala na povrch koncom roka 2019. Národná kriminálna agentúra zatkla 26. 11. 2019 šéfa Tiposu Jána Barziho a tiež šéfa IT oddelenia, ktorí sú podozriví z prania špinavých peňazí.

eTipos kurzová ponuka

Tipos kurzovú ponuku nájdete na stránkach Tipkurzu. Nájdete tu možnosť tipovania na pomerne veľké množstvo športových podujatí. Samozrejmosťou sú športy ako futbal, hokej, tenis, basketbal. Okrem toho si môžete tipnúť napríklad na americký futbal, kuželky, florbal ale aj na u nás pomerne menej známe športy ako hurling, jachting a mnoho ďalšieho. Na rozdiel od konkurencie ale štátna loterijná spoločnosť Tipos neponúka možnosť stávok na spoločenské udalosti (napríklad voľby).

Stránky nepôsobia najprehľadnejšie a taktiež zaostávajú v možnosti tzv. odvedených stávok ku jednotlivým športovým udalostiam. Od stávok v Tipose vás môže odradiť aj maximálna možná výhra, ktorá je iba 4 000 €. Tiket je možné stornovať do piatich minút od jeho podania.

Tipos kurzová ponuka

Kuzová ponuka Tipkurzu je rozdelená do piatich záložiek (najtipovanješie, live, top ponuka, hotbets a tiket dňa).

eTipos LIVE stávky

V súčasnosti už všetky významnejšie stávkové kancelárie ponúkajú LIVE stávky a spoločnosť Tipos nie je výnimkou. Tipnúť LIVE si môžete napríklad na futbal, hokej, basketbal, hádzanú, volejbal alebo šípky. Ponuka LIVE stávok pôsobí prehľadne a podanie tiketu nie je nič zložité. Pri každej športovej príležitosti máte na výber hneď z niekoľkých možností. Napríklad pri futbale si môžete podať LIVE stávky s handicapom, na počet gólov v zápase alebo na to, kto skóruje nasledujúci gól.

Tipos live stávky

Užitočná je aj sekciai kalendár, v ktorej je možné sledovať rozpis blížiacich sa športových príležitostí. Tipkurz (resp. Tipos) avšak neponúka živé prenosy. Skúsení LIVE tipéri preto radšej upredňostia spoločnosť, ktorá ponúka live streamy (napríklad Tipsport alebo Fortunu).

Stávkové KancelárieBonusBonusový kód
Tipsport akčný kód4000 € + 20 €Získaj bonus!
DOXXbet promo kód275 free spinov + 7000 €Získaj bonus!
Fortuna promo kód: BIGBONUS30 free spinov + 30 €Získaj bonus!
Niké bonus20 €Získaj bonus!

Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s používáním cookies na personalizáciu obsahu.