Aktualizované autor bonusovekody

SYNOTtip Bonusový kód

Získajte mimoriadný SYNOTtip bonusový kód overený v auguste 2020. Stačí kliknúť na naše žlté tlačidlá, čím automaticky aktivujete kód a získate nárok na bonus až 5 000 € a k tomu stávku 50 € úplne bez rizika. V tomto článku nájdete návod ako získať SYNOTtip bonusový kód a stručnú recenziu stávkovej kancelárie SYNOTtip.

Ako získať SYNOTtip Bonusový kód

Na aktiváciu SYNOTtip bonusového kódu vám stačí kliknúť na naše žlté tlačidlá. Bonusový kód následne nemusíte vyplňovať, stačí prejsť registračným procesom, ktorý popíšeme nižšie v článku. Aktivujte SYNOTtip bonusový kód, zaregistrujte sa a získajte nárok na vstupný bonus až 5 000 € a k tomu stávku 50 € úplne bez rizika.

Synottip bonusový kód

SYNOTtip bonusové kódy 2020

Všetky SYNOTtip bonusové kódy pre rok 2020. Získajte bonus od SYNOTtipu: Vstupný bonus 5000 € alebo stávku bez rizika za 50 €! Ponuka je dostupná pri každej novej internetovej registrácii. Po kliknutí na odhal bonus môžete nechať políčko bonusový kód nevyplnené, hodnotna bonusu sa vám pripočíta po dokončení registrácie a prvom vklade.

Druh SYNOTtip bonusového kódu 2020Hodnota vstupného bonusuBonusové kódy
SYNOTtip vstupný bonus5000 €Odhal bonus
SYNOTtip stávka bez rizika50 €Odhal bonus

Iba pre nové registrácie. ✓ Testované a funkčný v auguste 2020

SYNOTtip casino vstupný bonus

Získajte SYNOTtip kasíno vstupný bonus až 1500 € + 640 voľných pretočení a 50 bezrizikových pretočení.
V kasíne je dostupných až 640 voľných pretočení v závislosti od prvého vkladu na účet. Freespiny sa priradia hráčovi na konto podľa zadaného bonusového kódu pri prvom vklade. Pre aktiváciu je potrebné kliknúť na jeden z bonusov v tabuľke a následne sa zaregistrovať.

Prvý vklad (€)Voľné pretočenia (0,1€ pretočenie)Bonus
50 – 30080Odhal bonus
301 – 600200Odhal bonus
601 – 900340Odhal bonus
901 – 1200500Odhal bonus
>1201640Odhal bonus

Iba pre nové registrácie. ✓ Testované a funkčný v auguste 2020

Ako sa zaregistrovať a získať SYNOTtip bonusy?

Zaujíma vás ako sa zaregistrovať a získať SYNOTtip bonusový kód a SYNOTtipy bonusy? Po kliknutí na naše tlačidlá sa dostanete na stránky s registračným formulárom. Zadajte vaše prihlasovacie meno, zvoľte si heslo a zadajte email a telefónne číslo. Kontaktné údaje musia byť pravdivé, pretože registráciu dokončíte práve prostredníctvom  emailu a hesla, ktoré vám bude zaslané na zvolené telefónne číslo. Políčko bonusový kód nevyplňujte. Po odoslaní formulára vám obratom príde na mobil overovací kód. Zadajte ho a dokončite tak prvý krok registračného procesu.

Získaj SYNOTtip bonusový kód!

V ďalšom kroku je potrebné kliknúť na potvrdzovací link, ktorý nájdete vo vašej emailovej schránke. Na úspešné dokončenie registrácie treba ešte doplniť osobné údaje a zaslať dva doklady totožnosti. Tieto údaje pri registrácií vyžadujú z platných legislatívnych dôvodov všetky stávkové kancelárie pôsobiace na území Slovenskej republiky.Doplňte krstné meno, priezvisko, prezývku a číslo vášho občianskeho preukazu a odošlite formulár. V poslednom kroku je nutné zaslať dva doklady, na základe ktorých bude SYNOTtip schopný overiť vašu totožnosť. Na výber máte občiansky preukaz, pas alebo vodičský preukaz. Následne vyčkajte pokiaľ správnosť dokumentov nepotvrdí zákaznícka podpora (zvyčajne do 24 hodín).

Podmienky SYNOTtip stávky bez rizika

SYNOTtip stávka bez rizika v hodnote 50 € je dostupná pre všetkých nových klientov stávkovej kancelárie SYNOTtip. Bonusová ponuka je platná na vašu prvú solo stávku. SYNOTtip stávka bez rizika neplatí na live stávky. Ponuka je platná výhradne na prematch (predzápasové) stávky. Na bonusovú ponuku stávky bez rizika sa nevzťahuje kurzové obmedzenie.

SYNOTtip stávka bez rizika sa vám aktivuje automaticky po úspešnom dokončení registrácie. Výška vášho prvého vkladu určí hodnotu stávky bez riziky. Ak vložíte 20 €, máte nárok na stávku bez rizika v hodnote 20 €. Ak vložíte 250 €, máte nárok na stávku bez rizika v maximálnej hodnote 50 €. Bonusová ponuka je platná 10 dní od vašej registrácie. Ak je váš tiket neúspešný, tak vám SYNOTtip do 24 hodín pripíše na herné konto hodnotu vášho vkladu.

SynotTip stávka bez rizika

Podmienky SYNOTtip 100 % Vstupného bonusu

Nárok na SYNOTtip 100 % Vstupný bonus až 5 000 € má každý novoregistrovaný klient po úspešnom dokončení registračného procesu. Výška bonusu je vypočítaná na základe vášho prvého vkladu, pričom platnosť tejto bonusovej bonuky je 10 dní od dokončenia registrácie. V prípade, že do 10 dní nevykonáte dotáciu vášho herného účtu, nárok na bonus zaniká. Vstupný bonus odpovedajúci vášmu prvému vkladu vám bude pripísaný na herný účet až po pretipovaní šesť násobku hodnoty vkladu, pričom na tikete musíte mať min. 3 príležitosti s celkovým kurzom aspoň 2,1 (jednotlivé príležitosti musia mať kurz vyšší ako 1,25).

Príklad: Váš pvrý vklad je 50 €. Nárok na Vstupný bonus v hodnote 50 € získate až keď pretipujete 300 €.

SYNOTtip 100 % Vstupný bonus je platný na všetky predzápasové aj live stávky. Vstupný bonus je vyplácaný vždy po štvrtine. Doba pokiaľ musíte splniť podmienky bonusu je 90 dní od registrácie.

Stávková kancelária SYNOTtip

Stávková kancelária SYNOTtip je súčasť skupiny SYNOT, ktorá je známa hlavne vďaka kasíno produktom. SYNOT pôsobí v tejto oblasti už 25 rokov. SYNOTtip ponúka svojim klientov možnosť predzápasových aj LIVE stávok. Na Slovensku pôsobí od roku 2011. Medzi prednosti tejto stávkovej kancelárie patria predovšetkým športové stávky a stávky na spoločenské udalosti (napr. prezidenstké voľby, realitiy shows atď.). Charakteristickým znakom SYNOTtipu sú online terminály. Terminály sú samoobslužné a ich inštalácia je možná takmer kdekoľvek (podniky, reštaurácie, benzínky, bary…).

Získaj SYNOTtip bonusový kód!

SYNOTtip kurzová ponuka

SYNOTtip kurzová ponuka je pomerne široká. Samozrejmosťou sú športy ako futbal, hokej, tenis, ale nájdete tu aj florbal, bojové športy, šípky a monoho ďalšieho. Na ázijisjké handicapy si ale v SYNOTtipe nevsadíte. Pri jednotlivých športových udalostiach môžete prehľadne sledovať zaujímavé štatistiky. Ďalšie pozitívum SYNOTtipu je dostupnosť stáviek bez remízy. Okrem toho si môžete tipnúť napríklad na víťazov polčasov/tretín, vybrať z najrôznejších handicapov, alebo si tipnúť na presný počet gólov v zápase. Nechýbajú ani obľúbené stávky na strelcov.

SYNOTtip LIVE stávky

SYNOTtip LIVE stávky nájdete v sekcii LIVE. Ponúkajú bohatý výber z stávok na práve prebiehajúce udalosti. LIVE ponuka je prehľadná a kvalitná. Oproti konkurencii však SYNOTtip neponúka v možnosť sledovania živých prenosov, ktoré sú pri LIVE stávkovaní veľmi užitočné. Najkvalitnejšie streamy s najlepšími podmienkami sledovania ponúka v súčasnosti Tipsport.

SynotTip live stávky

SYNOTtip cashout

SYNOTtip cashour, resp. Funkcia okamžitého vyplatenia je podobne ako pri konkurencii k dispozícií. Vďaka funkcii cashout si teda môžete nechať dopredu vyplatit tikety, ktoré ešte neboli vyhodnotené. Funkcia predčasného vyplatenia tiketu je dostupná aj v mobilne aplikácii SYNOTtip.

SYNOTtip manipulačné poplatky

SYNOTtip ako jedna z posledných stávkových kancelárií stále účtuje manipulačné poplatky. Našťastie si manipulačný poplatok SYNOTtipy zaúčtuje iba pri tiketoch podaných prostredníctvom termninálu alebo v kamennej pobočke a jeho výška je 5%. Pri online stávkach (live aj predzápasových) sa žiadne poplatky za podanie tiketu neplatia. My ale dúfame, že po vzore konkurencie zruší čoskoro SYNOTtip aj poplatky na pobočkách.

SYNOTtip mobilná aplikácia

SYNOTtip mobilná aplikácia je dostupná pre zariadenia s operačným systémom Android alebo iOS. Aplkácia je spoľahlivá, kvalitná a umožní vám tipovanie odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Býva pravidelne aktualizovaná, čím sa stále zlepšuje. Ponúka kompletnú ponuku LIVE aj predzápasových stávok. Ďalšou možnosťou tipovať cez mobilné zariadenie je prostredníctvom mobilného webu m.synottip.sk.

SynotTip mobilní aplikacia

LIVE upozornenia v mobile

SYNOTtip vo svojej mobilnej aplikácii ponúka jednu veľmi užitočnú funkciu, ktorú každý tipér ocení – LIVE upozornenia v mobile. Notifikácie vám umožnia jednoducho sledovať priebeh najrôznejších športových podujatí. Sami si zvolíte zápasy, ktoré chcete sledovať. Notifikácie vás upozornia napríklad na strelcov gólov, koniec polčasu alebo konečný výsledok.

SYNOTtip Benefit klub

SYNOTtip Benefit kluv je vernostný program, v ktorom zbierate body za uskutočnené stávky. Za 25 bodov v Benefit klube dostanete 1 €. Koľko bodov dostanete za vaše tikety závisí najmä na celkových kurzoch daných tiketov. Za vaše body si následne môžete zvýhodniť kurz (o 5 až 20%) alebo podať nový tiket, pričom jeho kurz musí byť minimálne 2.0. Ďalšou možnosťou využitia benefit bodov je previesť ich do terminálu a hrať za ne rovnakým spôsobom ako za eurá.

Ako vložiť peniaze na SYNOTtip herný účet?

Najjednoduchší spôsob ako vložiť peniaze na SYNOTtip herný účet je prostredníctvom bankového prevodu. Novinkou je možnosť dotácie vďaka tzv. ePlatbám (okamžité bankové prevody). Nevýhodou ePlatieb je, že nie sú podporované všetkými bankami. Samozrejmosťou je dobíjanie herného účtu cez kamennú pobočku prostredníctvom vašej benefit karty. Najnižšia možná čiastka, ktorou môžete dobiť účet je 1 €.

Ako vybrať peniaze zo SYNOTtip herného účtu?

Okrem možnosti výberov z terminálov si môžete nechať vyplatiť vašu výhru na bankový účet. Prevod peňažných prostriedkov na bankový účet bude uskutočnený do 2 až 5 pracovných dní.

SYNOTtip zákaznícka podpora

SYNOTtip zákaznícka podpora je dostupná každý deň od 08:00 až do 24:00 na bezplatnom telefónnom čísle 0800 198 198. Ďalšou možnosťou kontaktovania zákazníckej podpory je prostredníctvim mailu: synottip@synottip.sk

SYNOTtip Slovakia Challenge

SYNOTtip Slovakia Challenge je každoročná súťaž organizovaná spoločnosťou SYNOTtip Slovensko. Do Slovakia Challenge sa nemusíte prihlasovať – súťaže sa automaticky zúčastňujú všetci registrovaní hráči. SYNOTtip Slovakia Challenge prebieha v termíne od januára do decembra. Súťaž sa skladá z 11 kôl, ktoré sa nazýva Tour. Každá Tour (kolo) trvá jeden mesiac, pričom z každej Tour sa do koncoročného turnaja FINAL TOUR kvalifikuje 10 najlepších. Záverečná FINAL TOUR sa koná vždy v decembri.

Ceny rozdáva SYNOTtip pravidelne pre víťazov každej Tour (11 cien v priebehu celého roka) a tiež v záverečnej FINAL TOUR. Tešiť sa môžete na zaujímavé zájazdy so športovou tématikou (napr. v roku 2019 SYNOTtip rozdal zájazdy na futbalovú Ligu Majstrov, Premier League, grandslamy, Tour de France a iné.). Vo FINAL TOUR bere odmeny prvých 5 hráčov (v roku 2019 odmeny v hodnote 1 000 €, 750 €, 500 €, 250 € a 100 €).

SYNOTtip maratóny

SYNOTtip maratóny sa tešia v komunite tipérov obrovskej popularite. Maratónov organizuje stávková kancelárie SYNOTtip ročne hneď niekoľko. Väčšinnou sa jedná o 14dňové maratóny. Na pokračovanie v maratónoch je potrebné každý deń podať tikety s kurzom aspoň 1,5 a s vkladom minimálne 5 €. V poslednom maratóne si vytrvalci na konci rozdelili bank v celkovej hodnote 7 000 €. Každý tipér, ktorý dobehol sa mohol tešiť na odmenu v hodnote približne 70 €. Keď zoberieme do úvahy, že podmienka vkladu na 14 dní sa rovnala 75 €, tak odmena 70 € je veľmi pekná! A to nesmieme zabúdať na to, že v prípade výherných tiketov mohla byť táto odmena ešte krajšia.

SYNOTtip výhody

 • Dva registračné bonusy naraz
 • Prehľadná a kvalitná kurzová ponuka
 • Moderná aplikácia pre zariadenia s Androidom a iOS
 • Odmeny vo vernostnom programe Benefit klub
 • Virtuálne hry
 • Prevádzková doba zákazníckej podpory je až do 24 hodiny
 • SYNOTtip Slovakia Challenge
 • SYNOTtip maratóny

SYNOTtip nevýhody

 • Kurzová ponuka neobsahuje ázijské handicapy
 • Neposkytuje vklad a výber cez internetovú peňaženku Skrill
 • Slabá dostupnosť Live streamov

SYNOTtip hodnotenie

SYNOTtip je stávková kancelária patriaca pod skupinu SYNOT, ktorá je známa najmä prevádzkou kasín. SYNOTtip ale ponúka aj možnosť kurzového stávkovania. Kurzová ponuka je pomerne kvalitná, prehľadná a nechýba ani možnosť LIVE stávok, alebo možnosť predčasného vyplatenia tiketov, tzv. cash out. SYNOTtip láka nových klientov na exkluzívny vstupný bonus až 5 000 € a stávku bez rizika 50 €. Stávky si podáte pohodlne, cez telefón, prostredníctvom mobilnej aplikácie. Nevýhodou SYNOTtipu je slabá možnosť živých streamov. V tejto oblasti je konkurencia napríklad v podobe Tipsportu alebo Fortuny o poznanie ďalej. Tipsport ponúka aj zaujímavejšie registračné bonusy. Registráciu v SYNOTtipe napriek tomu doporučujeme, ale primárne pre klientov, ktorí nemajú záujem o registráciu v nejakej väčšej, konkurenčnej stávkovej kancelárii.

Získaj SYNOTTip bonusový kód!

Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s používáním cookies na personalizáciu obsahu.