Aktualizované

SYNOTtip Bonusový kód

Získajte mimoriadný SYNOTtip bonusový kód overený v apríli 2020. Stačí kliknúť na naše žlté tlačidlá, čím automaticky aktivujete kód a získate nárok na bonus až 5 000 € a k tomu stávku 50 € úplne bez rizika. V tomto článku nájdete návod ako získať SYNOT tip Bonusový kód a stručnú recenziu stávkovej kancelárie SYNOT tip.

Ako získať SYNOTtip Bonusový kód

Na aktiváciu SYNOT tip Bonusového kódu vám stačí kliknúť na naše žlté tlačidlá. Bonusový kód následne nemusíte vyplňovať, stačí prejsť registračným procesom, ktorý popíšeme nižšie v článku. Aktivujte SYNOTtip bonusový kód, zaregistrujte sa a získajte nárok na vstupný bonus až 5 000 € a k tomu stávku 50 € úplne bez rizika.

SynotTip bonusový kód

Ako sa zaregistrovať a získať SYNOTtip bonusy?

Zaujíma vás ako sa zaregistrovať a získať SYNOTtip bonusový kód a SYNOTtipy bonusy? Po kliknutí na naše tlačidlá sa dostanete na stránky s registračným formulárom. Zadajte vaše prihlasovacie meno, zvoľte si heslo a zadajte email a telefónne číslo. Kontaktné údaje musia byť pravdivé, pretože registráciu dokončíte práve prostredníctvom  emailu a hesla, ktoré vám bude zaslané na zvolené telefónne číslo. Políčko bonusový kód nevyplňujte.

Získaj SYNOTtip bonusový kód!

Po odoslaní formulára vám obratom príde na mobil overovací kód. Zadajte ho a dokončite tak prvý krok registračného procesu.

V ďalšom kroku je potrebné kliknúť na potvrdzovací link, ktorý nájdete vo vašej emailovej schránke. Na úspešné dokončenie registrácie treba ešte doplniť osobné údaje a zaslať dva doklady totožnosti. Tieto údaje pri registrácií vyžadujú z platných legislatívnych dôvodov všetky stávkové kancelárie pôsobiace na území Slovenskej republiky.Doplňte krstné meno, priezvisko, prezývku a číslo vášho občianskeho preukazu a odošlite formulár. V poslednom kroku je nutné zaslať dva doklady, na základe ktorých bude SYNOT tip schopný overiť vašu totožnosť. Na výber máte občiansky preukaz, pas alebo vodičský preukaz. Následne vyčkajte pokiaľ správnosť dokumentov nepotvrdí zákaznícka podpora (zvyčajne do 24 hodín).

Podmienky SYNOTtip stávky bez rizika

SYNOT tip stávka bez rizika v hodnote 50 € je dostupná pre všetkých nových klientov stávkovej kancelárie SYNOT tip. Bonusová ponuka je platná na vašu prvú solo stávku. SYNOT tip stávka bez rizika neplatí na live stávky. Ponuka je platná výhradne na prematch (predzápasové) stávky. Na bonusovú ponuku stávky bez rizika sa nevzťahuje kurzové obmedzenie.

SYNOT tip stávka bez rizika sa vám aktivuje automaticky po úspešnom dokončení registrácie. Výška vášho prvého vkladu určí hodnotu stávky bez riziky. Ak vložíte 20 €, máte nárok na stávku bez rizika v hodnote 20 €. Ak vložíte 250 €, máte nárok na stávku bez rizika v maximálnej hodnote 50 €. Bonusová ponuka je platná 10 dní od vašej registrácie. Ak je váš tiket neúspešný, tak vám SYNOT tip do 24 hodín pripíše na herné konto hodnotu vášho vkladu.

SynotTip stávka bez rizika

Podmienky SYNOTtip 100 % Vstupného bonusu

Nárok na SYNOT tip 100 % Vstupný bonus až 5 000 € má každý novoregistrovaný klient po úspešnom dokončení registračného procesu. Výška bonusu je vypočítaná na základe vášho prvého vkladu, pričom platnosť tejto bonusovej bonuky je 10 dní od dokončenia registrácie. V prípade, že do 10 dní nevykonáte dotáciu vášho herného účtu, nárok na bonus zaniká. Vstupný bonus odpovedajúci vášmu prvému vkladu vám bude pripísaný na herný účet až po pretipovaní šesť násobku hodnoty vkladu, pričom na tikete musíte mať min. 3 príležitosti s celkovým kurzom aspoň 2,1 (jednotlivé príležitosti musia mať kurz vyšší ako 1,25).

Príklad: Váš pvrý vklad je 50 €. Nárok na Vstupný bonus v hodnote 50 € získate až keď pretipujete 300 €.

SYNOT tip 100 % Vstupný bonus je platný na všetky predzápasové aj live stávky. Vstupný bonus je vyplácaný vždy po štvrtine. Doba pokiaľ musíte splniť podmienky bonusu je 90 dní od registrácie.

Stávková kancelária SYNOTtip

Stávková kancelária SYNOT tip je súčasť skupiny SYNOT, ktorá je známa hlavne vďaka kasíno produktom. SYNOT pôsobí v tejto oblasti už 25 rokov. SYNOT tip ponúka svojim klientov možnosť predzápasových aj LIVE stávok. Na Slovensku pôsobí od roku 2011. Medzi prednosti tejto stávkovej kancelárie patria predovšetkým športové stávky a stávky na spoločenské udalosti (napr. prezidenstké voľby, realitiy shows atď.). Charakteristickým znakom SYNOT tipu sú online terminály. Terminály sú samoobslužné a ich inštalácia je možná takmer kdekoľvek (podniky, reštaurácie, benzínky, bary…).

Získaj SYNOTtip bonusový kód!

SYNOTtip kurzová ponuka

SYNOT tip kurzová ponuka je pomerne široká. Samozrejmosťou sú športy ako futbal, hokej, tenis, ale nájdete tu aj florbal, bojové športy, šípky a monoho ďalšieho. Na ázijisjké handicapy si ale v SYNOT tipe nevsadíte. Pri jednotlivých športových udalostiach môžete prehľadne sledovať zaujímavé štatistiky. Ďalšie pozitívum SYNOT tipu je dostupnosť stáviek bez remízy. Okrem toho si môžete tipnúť napríklad na víťazov polčasov/tretín, vybrať z najrôznejších handicapov, alebo si tipnúť na presný počet gólov v zápase. Nechýbajú ani obľúbené stávky na strelcov.

SYNOTtip LIVE stávky

SYNOT tip LIVE stávky nájdete v sekcii LIVE. Ponúkajú bohatý výber z stávok na práve prebiehajúce udalosti. LIVE ponuka je prehľadná a kvalitná. Oproti konkurencii však SYNOT tip neponúka v možnosť sledovania živých prenosov, ktoré sú pri LIVE stávkovaní veľmi užitočné. Najkvalitnejšie streamy s najlepšími podmienkami sledovania ponúka v súčasnosti Tipsport.

SynotTip live stávky

SYNOTtip cashout

SYNOT tip cashour, resp. Funkcia okamžitého vyplatenia je podobne ako pri konkurencii k dispozícií. Vďaka funkcii cashout si teda môžete nechať dopredu vyplatit tikety, ktoré ešte neboli vyhodnotené. Funkcia predčasného vyplatenia tiketu je dostupná aj v mobilne aplikácii SYNOT tip.

SYNOTtip manipulačné poplatky

SYNOTtip ako jedna z posledných stávkových kancelárií stále účtuje manipulačné poplatky. Našťastie si manipulačný poplatok SYNOTtipy zaúčtuje iba pri tiketoch podaných prostredníctvom termninálu alebo v kamennej pobočke a jeho výška je 5%. Pri online stávkach (live aj predzápasových) sa žiadne poplatky za podanie tiketu neplatia. My ale dúfame, že po vzore konkurencie zruší čoskoro SYNOTtip aj poplatky na pobočkách.

SYNOTtip mobilná aplikácia

SYNOT tip mobilná aplikácia je dostupná pre zariadenia s operačným systémom Android alebo iOS. Aplkácia je spoľahlivá, kvalitná a umožní vám tipovanie odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Býva pravidelne aktualizovaná, čím sa stále zlepšuje. Ponúka kompletnú ponuku LIVE aj predzápasových stávok. Ďalšou možnosťou tipovať cez mobilné zariadenie je prostredníctvom mobilného webu m.synottip.sk.

SynotTip mobilní aplikacia

LIVE upozornenia v mobile

SYNOTtip vo svojej mobilnej aplikácii ponúka jednu veľmi užitočnú funkciu, ktorú každý tipér ocení – LIVE upozornenia v mobile. Notifikácie vám umožnia jednoducho sledovať priebeh najrôznejších športových podujatí. Sami si zvolíte zápasy, ktoré chcete sledovať. Notifikácie vás upozornia napríklad na strelcov gólov, koniec polčasu alebo konečný výsledok.

SYNOTtip Benefit klub

SYNOT tip Benefit kluv je vernostný program, v ktorom zbierate body za uskutočnené stávky. Za 25 bodov v Benefit klube dostanete 1 €. Koľko bodov dostanete za vaše tikety závisí najmä na celkových kurzoch daných tiketov. Za vaše body si následne môžete zvýhodniť kurz (o 5 až 20%) alebo podať nový tiket, pričom jeho kurz musí byť minimálne 2.0. Ďalšou možnosťou využitia benefit bodov je previesť ich do terminálu a hrať za ne rovnakým spôsobom ako za eurá.

Ako vložiť peniaze na SYNOTtip herný účet?

Najjednoduchší spôsob ako vložiť peniaze na SYNOT tip herný účet je prostredníctvom bankového prevodu. Novinkou je možnosť dotácie vďaka tzv. ePlatbám (okamžité bankové prevody). Nevýhodou ePlatieb je, že nie sú podporované všetkými bankami. Samozrejmosťou je dobíjanie herného účtu cez kamennú pobočku prostredníctvom vašej benefit karty. Najnižšia možná čiastka, ktorou môžete dobiť účet je 1 €.

Ako vybrať peniaze zo SYNOTtip herného účtu?

Okrem možnosti výberov z terminálov si môžete nechať vyplatiť vašu výhru na bankový účet. Prevod peňažných prostriedkov na bankový účet bude uskutočnený do 2 až 5 pracovných dní.

SYNOTtip zákaznícka podpora

SYNOT tip zákaznícka podpora je dostupná každý deň od 08:00 až do 24:00 na bezplatnom telefónnom čísle 0800 198 198. Ďalšou možnosťou kontaktovania zákazníckej podpory je prostredníctvim mailu: synottip@synottip.sk

SYNOTtip Slovakia Challenge

SYNOT tip Slovakia Challenge je každoročná súťaž organizovaná spoločnosťou SYNOT tip Slovensko. Do Slovakia Challenge sa nemusíte prihlasovať – súťaže sa automaticky zúčastňujú všetci registrovaní hráči. SYNOT tip Slovakia Challenge prebieha v termíne od januára do decembra. Súťaž sa skladá z 11 kôl, ktoré sa nazýva Tour. Každá Tour (kolo) trvá jeden mesiac, pričom z každej Tour sa do koncoročného turnaja FINAL TOUR kvalifikuje 10 najlepších. Záverečná FINAL TOUR sa koná vždy v decembri.

Ceny rozdáva SYNOT tip pravidelne pre víťazov každej Tour (11 cien v priebehu celého roka) a tiež v záverečnej FINAL TOUR. Tešiť sa môžete na zaujímavé zájazdy so športovou tématikou (napr. v roku 2019 SYNOT tip rozdal zájazdy na futbalovú Ligu Majstrov, Premier League, grandslamy, Tour de France a iné.). Vo FINAL TOUR bere odmeny prvých 5 hráčov (v roku 2019 odmeny v hodnote 1 000 €, 750 €, 500 €, 250 € a 100 €).

SYNOTtip maratóny

SYNOT tip maratóny sa tešia v komunite tipérov obrovskej popularite. Maratónov organizuje stávková kancelárie SYNOT tip ročne hneď niekoľko. Väčšinnou sa jedná o 14dňové maratóny. Na pokračovanie v maratónoch je potrebné každý deń podať tikety s kurzom aspoň 1,5 a s vkladom minimálne 5 €. V poslednom maratóne si vytrvalci na konci rozdelili bank v celkovej hodnote 7 000 €. Každý tipér, ktorý dobehol sa mohol tešiť na odmenu v hodnote približne 70 €. Keď zoberieme do úvahy, že podmienka vkladu na 14 dní sa rovnala 75 €, tak odmena 70 € je veľmi pekná! A to nesmieme zabúdať na to, že v prípade výherných tiketov mohla byť táto odmena ešte krajšia.

SYNOTtip hodnotenie

SYNOT tip je stávková kancelária patriaca pod skupinu SYNOT, ktorá je známa najmä prevádzkou kasín. SYNOT tip ale ponúka aj možnosť kurzového stávkovania. Kurzová ponuka je pomerne kvalitná, prehľadná a nechýba ani možnosť LIVE stávok, alebo možnosť predčasného vyplatenia tiketov, tzv. cash out. SYNOT tip láka nových klientov na exkluzívny vstupný bonus až 5 000 € a stávku bez rizika 50 €. Stávky si podáte pohodlne, cez telefón, prostredníctvom mobilnej aplikácie. Nevýhodou SYNOT tipu je slabá možnosť živých streamov. V tejto oblasti je konkurencia napríklad v podobe Tipsportu alebo Fortuny o poznanie ďalej. Tipsport ponúka aj zaujímavejšie registračné bonusy. Registráciu v SYNOT tipe napriek tomu doporučujeme, ale primárne pre klientov, ktorí nemajú záujem o registráciu v nejakej väčšej, konkurenčnej stávkovej kancelárii.

SYNOTtip výhody

  • Dva registračné bonusy naraz
  • Prehľadná a kvalitná kurzová ponuka
  • Moderná aplikácia pre zariadenia s Androidom a iOS
  • Odmeny vo vernostnom programe Benefit klub
  • Virtuálne hry
  • Prevádzková doba zákazníckej podpory je až do 24 hodiny
  • SYNOT tip Slovakia Challenge
  • SYNOT tip maratóny

 

Získaj SYNOTTip bonusový kód!

Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s používáním cookies na personalizáciu obsahu.