Niké bonus

20 €  + 50 free spinov

Kód aktivován

Odhaľ bonus!

Aktualizované 1 júna, 2024 Redakcia Bonusovekody

Niké Bonus

Neviete, ktorý Niké bonus zvoliť? Chcete sa dozvedieť všetko potrebné o Niké bonusoch za registráciu a o Niké stávkovej kancelárii ako takej? Ste na správnom mieste! Stručne Vám predstavíme Niké, priblížime Vám Niké Bonusy a to, ktorý zvoliť. Nájdete tu krok za krokom návod ako sa zaregistrovať a získať Niké Bonusy. Niké ponúka 20 € zadarmo po „úplnej registrácii“.. Ako na to vám ukážeme nižšie v článku. Porovnáme Niké s najväčšími konkurentmi na našom trhu a tiež Vás oboznámime s dôvodmi, prečo by ste podľa nás mali zvážiť zaregistrovanie sa u jednej z konkurenčných stávkoviek. Z našej skúsenosti najviac doporučujeme konkurenčnú stávkovú kanceláriu Tipsport. Zaregistrujte sa v Tipsporte s exkluzívnymi Tipsport bonusmi.

PREHĽAD BONUSOVÝCH KÓDOV STÁVKOVÝCH KANCELÁRÍÍ
Stávkové KancelárieBonusBonusový kód
Tipsport akčný kód4000 € + 30 €Získaj bonus!
DOXXbet promo kód275 free spinov + 7000 €Získaj bonus!
Synottip bonusový kód640 free spinov + 10 000 € + 50 €Získaj bonus!
Fortuna promo kód: BIGBONUS30 free spinov + 30 €Získaj bonus!
Niké bonus20 €Získaj bonus!

Aký Niké Bonus zvoliť?

Bonus získaš pri registrácii. Na stránkach Niké rozkliknite vpravo hore možnosť “registrácia” a doplňte potrebné údaje do registračného formulára. Poslednou položkou vo formulári je Niké Bonus. Na výber máte hneď niekoľko Niké Bonusov. Najlepšou voľbou je pre väčšinu hráčov Vstupný bonus 40 € vo voľných tiketoch. Bonus Niké vypláca výhradne klientom, ktorí majú overenú totožnosť a na rozdiel napríklad od Tipsportu sú všetky Vstupné bonusy viazané na Váš prvý vklad. Na overenie totožnosti je potrebné zadať osobné údaje a následne poslať dva doklady totožnosti.

Podmienky na získanie 20 € úplne zadarmo

Dokončenie registrácie za pomoci overenia totožnosti. Celý bonus sa výpláca za pomoci voľných tiketov. Po kompletnej registrácii dostanete na svoj účet 4 voľné tikety, každý v hodnote 5 €. Minimálny kurz na uplatnenie tiketov je 1,05.

Podmienky Vstupného bousu 40 € vo voľných tiketoch

Do úvahy sa berú iba tikety s vkladom aspoň 3 €. Niké bonus sa výpláca po štvrtine. Voľný tiket v hodnote 10 € z bonusu dostanete vždy po pretipovaní 5 €. Do prestávkovaných tiketov sa nezapočítavajú predčasne vyplatené tikety. Získané voľné tikety platia po dobu nasledovných siedmych dní. Podmienkou je mať na tikete aspoň tri stávkové príležitosti, pričom každá musí mať minimálny kurz 1,50. Na získanie bonusu musíte tieto podmienky splniť najneskôr 20. deň od Vašej registrácie.

Príklad Vstupného bonusu 40 € vo voľných tiketoch:

Po registrácii si stavíte dva tikety. Jeden v hodnote 7 € a druhý v hodnote 4 €. Na obidvoch tiketoch máte aspoň tri zápasy. Na ďalší deň Vám Niké pripíše Niké bonus v podobe dvoch voľných tiketov (každý v hodnote 10 €).

Podmienky 100 % vkladového Vstupného bonusu 50 €

Na získanie Niké bonusu potrebuješ do desiatich dní uskutočniť vklad na herný účet. Výšku Vášho bonusu určí Vaša prvá dotácia. Niké bonus sa vám pripíše po pretipovaní sumy v hodnote 5 násobku vašej prvej dotácie. Denne sa do pretipovanej sumy počítajú stávky v maximálnej hodnote 10 €. Podané tikety musia obsahovať aspoň tri príležitosti, pričom každá príležitosť musí spĺňať podmienku kurzu 1,1. Po pretipovaní hodnoty Vašej prvej dotácie Vám Niké najneskôr do 24 hodín pripíše na herný účet pätinu bonusu. Ponuka Vstupného bonusu 50 € platí 90 dní od dátumu registrácie.

Príklad 100 % vkladového Vstupného bonusu 50 €

Uskutočnite do desiatich dní prvú dotáciu Vášho herného účtu v celkovej hodnote 20 €. Niké bonus 20 € sa pripíše po pretipovaní 100 € (päťnásobok prvej dotácie). Vždy po pretipovaní 20 € Vám Niké priebežne vyplatí 4 €.

Podmienky 100 % vkladového Vstupného bonusu 300 €

Na zisk Niké bonusu je potrebné do desiatich dní uskutočniť vklad na herný účet. Výšku Vášho bonusu určí Vaša prvá dotácia. Niké bonus sa pripíše po pretipovaní sumy v hodnote 10 násobku Vašej prvej dotácie. Denne sa do pretipovanej sumy počítajú stávky v maximálnej hodnote 100 €. Podané tikety musia obsahovať aspoň tri príležitosti, pričom každá príležitosť musí spĺňať podmienku kurzu 1,25. Po pretipovaní dvojnásobku hodnoty Vašej prvej dotácie Vám Niké najneskôr do 24 hodín pripíše na herný účet pätinu bonusu. Ponuka Vstupného bonusu 300 € platí 90 dní od dátumu Vašej registrácie.

Príklad 100 % vkladového Vstupného bonusu 300 €

Uskutočnite do desiatich dní prvú dotáciu Vášho herného účtu v celkovej hodnote 100 €. Niké bonus 100 € Vám bude pripísaný po pretipovaní 1000 € (desaťnásobok Vašej prvej dotácie). Vždy po pretipovaní 200 € Vám Niké priebežne vyplatí 20 €.

Podmienky 100 % vkladového Vstupného bonusu 1 000 €

Na získanie Niké bonusu je potrebné do desiatich dní uskutočniť vklad na herný účet. Výšku Vášho bonusu určí Vaša prvá dotácia. Niké bonus Vám bude pripísaný po pretipovaní sumy v hodnote 10 násobku Vašej prvej dotácie. Denne sa do pretipovanej sumy počítajú stávky v maximálnej hodnote 500 €. Podané tikety musia obsahovať aspoň tri príležitosti, pričom každá príležitosť musí spĺňať podmienku kurzu 1,40. Po pretipovaní dvojnásobku hodnoty Vašej prvej dotácie Vám Niké najneskôr do 24 hodín pripíše na herný účet pätinu bonusu. Ponuka Vstupného bonusu 1 000 € je platná 90 dní od dátumu Vašej registrácie.

Príklad 100 % vkladového Vstupného bonusu 300 €

Uskutočnite do desiatich dní prvú dotáciu Vášho herného účtu v celkovej hodnote 500 €. Niké bonus 500 € Vám bude pripísaný po pretipovaní 5000 € (desaťnásobok Vašej prvej dotácie). Vždy po pretipovaní 1 000 € Vám Niké priebežne vyplatí 100 €.

Prečo stávková kancelária Niké?

Stávková kancelária Niké patrí medzi stálice na slovenskom stávkarskom trhu. Spoločnosť založili v roku 1991 a je najstaršou stávkovkou pôsobiacou na Slovensku. Môže sa pochváliť rozvinutou pobočkovou sieťov (vyše 900 pobočiek) na území SR, približne tisíckou zamestnancov a ročnými tržbami na úrovni 400 mil. EUR. Firma si zakladá na rodinnej tradícií otca Otta a syna Romana Bergerových. Niké spolupracuje so svetoznámymi značkami ako PaddyPower, Perform alebo IMG. Vlastní napríklad obľúbený portál sport.sk a podieľa sa na tvorbe televíznych relácií na RTVS a TV Markíza. Patrí na Slovensku medzi nepriehľadnuteľné spoločnosti. Povedomie v očiach širokej verejnosti si buduje hlavne na základe častých televíznych spotov, ale aj napríklad vďaka veľmi širokej sieti pobočiek alebo silnému sponzorigu (Niké je sponzor Slovanu Bratislava). Názory skúsených stávkarov na Niké sú prinajmenšom rôzne. Z vlastných skúsenosti ale jednoznačne doporučujeme Tipsport alebo Fortunu.

Ako začať tipovať v Niké?

Predtým ako budete môcť tipovať prostredníctvom Niké je nutné prejsť registračným procesom. Vpravo hore na hlavnej stránke zvoľte „Registrácia“. Následne vás presmeruje na tzv. registračný formulár. Oproti Tipsportu budete musieť vyplniť podstatne viac údajov. Zvoľte si prihlasovacie meno, heslo, doplňte Vaše meno, priezvisko, rodné číslo, štátnu príslušnosť, email, telefónne číslo. Pokračujte doplnením ulice, číslom domu, PSČ a mestom Vašeho bydliska. Potom zvoľte, či ste politicky exponovaná osoba a vyberte si Váš Vstupný bonus. Vyberte možnosť „Registráciou súhlasím s Podmienkami členstva a potrvdzujem, že mám viac ako 18 rokov“ a kliknite na tlačidlo „Odoslať“. Následne obdržíte na zadanú emailovú adresu potvrdzovací email, v ktorom je potrebné kliknúť na potvrdzovací link.

Niké potvrdzovací email

Po potvrdení cez email sa prihláste do Vášho herného konta. Na stránkach Niké uvidíte vyskakovacie okno, prostredníctvom ktorého sa jednoducho dostanete na stránky, kde je potrebné doplniť dva doklady totožnosti. Overenie totožnosti na základe dokladov je nutnosť vyplývajúca z legislatívy Slovenskej Republiky. Na výber máte z troch dokladov: občiansky preukaz, pas, alebo vodičský preukaz a potrebné je nahrať aspoň dva z nich. Nahrajte nutné fotografie a vyčkajte, kým správnosť dokladov overí zákaznícka podpora – zvyčajne do pár hodín. Po overení môžete začať využívať všetky výhody stávkovej kancelárie naplno.

Niké doklady totožnosti

Niké kurzová ponuka

Kurzová ponuka na stránkach Niké pôsobí oproti konkurencii chaotickejšie. Avšak rovnako ako v Tipsporte prípadne vo Fortune aj Niké ponúka veľké množstvo stávok na najrôznejšie príležitosti. Tipnúť si môžete napríklad na futbal, hokej, tenis, či basketbal ale aj na ešporty, prípadne zaujímavé spoločenské stávky (voľby, športovec mesiaca atď.). Ku každému zápasu/príležitosti je vypísaných hneď niekoľko kurzov. Okrem stávky na víťaza, remízu a neprehru sú samozrejmosťou stávky napríklad na počet gólov, handicapy, strelcov alebo na počet uhratých  gemov/setov. Výber je naozaj široký.Oproti Tipsportu sú na Niké nižšie kurzy. Hlavne zahraničné stávkové kancelárie ponúkajú často výhodnejšie kurzy.

Minimálna čiastka, za ktorú si v Niké môžete podať stávku je 50 centov. Napríklad v Tipsporte si môžete staviť už za 10 centov. Aj v oblasti maximálnej možnej výhry Niké zaostáva. Výhra v Niké je ohraničená hodnotou 150 tis. € (oproti tomu v Tipsporte to je 300 tis. €). Stornovanie tiketu je možné iba do piatich minút. V prípade, kedy už nechcete čakať a obávať sa výsledkov Vami podaných zápasov môžete využiť obľúbený cash out. Vďaka tejto funkcii si rozohraný tiket vyplatíte predčasne a výhra Vám bude okamžite pripísaná na herné konto. Čiastka cash out je stále aktualizovaná, pričom sa do úvahy pri výpočte bere výška Vášho vkladu a kurzy.

Niké klub

Niké klub je synonymum pre vernostný program, ktorého hlavnou úlohou je udeľovanie rôznych výhod aktívnym klientom spoločnosti Niké. Odmena za aktivitu je udeľovaná prostredníctvom tzv. Niké bodov = Nikov. Za vklad v hodnote 1€ dostane 10 Niké bodov, pričom maximálny denný limit je 1 500 Niké bodov. Za tieto body si následne môžete zaplatiť až 9/10 z vkladu na tiket, alebo navýšiť možnú výhru o 200%. Body môžete taktiež využiť v Niké eshope. V eshope je dostupný najrôznejší tovar (mikiny, hrnčeky, power banky) s logom Niké. Ďalším benefitom Niké klubu je pravidelný Miliónový Nikár. Jedná sa o súťaž, v ktorej za správne tipy získate 1 Nik. Stávkar, ktorý nazbiera najviac Nikov hrá o výhru 33 333 €. Hrá sa v pravidelných päť týždňových intervaloch. Pre členov Niké klubu je dostupná možnosť tipovať cez všetky kanály. Staviť si môžete cez web, cez mobilnú aplikáciu, na pobočkách, alebo napríklad cez SMS. Členstvom v Niké klube získate prístup na herný účet a do svojho Niky konta a Body konta. Na týchto kontách sa Vám ukladajú Body pre klubové zvýhodnenia a Niky do súťaže Miliónový Nikár.

Niké stávky v mobile

Dnes sa už žiadna stávková kancelárie nezaobíde bez mobilnej aplikácie. Samozrejmosťou je podpora pre Android a Apple iOS. Na získanie Niké mobilnej aplikácie prejdite na Vašom mobilnom zariadení na adresu nike. Následne v pravom dolnom rohu rozkliknite „menu“ a vyberte „aplikácia“ (pozn.: na iOS zariadeniach je potrebné mať nastavenú slovenskú lokalizáciu Apple Appstore – v opačnom prípade aplikáciu nieje možné nainštalovať).

V aplikácii nájdete celú kurzovú ponuku s možnosťou sledovať najrôznejšie štatistiky a analýzy od samotných tipérov. Tak isto aplikácia ponúka možnosť predčasného vyplatenia tiketov a tiež veľmi obľúbené LIVE stávky a živé prenosy. Niké ponúka streamy z najrôznejších športových podujatí. Za zmienku stoja napríklad live prenosy z tenisových ATP a WTA, z hokejovej KHL, či španielskej futbalovej LaLigy alebo talianskej Serie A. Mobilná aplikácia od Niké je jednoduchá a rýchla. Dokážete sa do nej prihlásiť okamžite pomocou otlačku prsta a ponúka príjemné použivateľské prostredie a množstvo užitočných funkcií.

Náš Tip: Uľahčite si overenie totožnosti a využite mobilnú aplikáciu na naskenovanie dokladov

Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s používáním cookies na personalizáciu obsahu.