O redakcii bonusovekody.sk

O nás

Bonusovekody.sk, založená v roku 2019, je stránka ktorá sa venuje recenzii všetkých dostupných bonusových kódov v legálnych stávkových kanceláriach na Slovensku. Každý bonusový kód, ktorý vidíte na našej webovej stránke, bol dôkladne preverený a overený naším špecializovaným tímom. Záleží nám na bezpečnosti a dôkladne kontrolujeme každú značku, ktorú propagujeme na našej webovej stránke. Každý promo kód testujeme sami, vrátane registrácie, aktivácie a finančných testov. Prinášame aktuálne, objektívne a presné informácie a vedieme svojich používateľov k bezpečnému hernému zážitku.

Naša misia

Naším poslaním je byť mostom medzi stávkovými spoločnosťami a hráčmi. Poskytovať spoľahlivé informácie a užitočné bonusové kódy bez prikrášlovania pravdy. Naším cieľom je byť prvou voľbou každého hráča. Neoslníme najlepším dizajnom, alebo grafikou webu. Poskytujeme však potrebné znalosti a nástroje, aby hráči robili informované rozhodnutia a zapájali sa do zodpovedného hazardu.

Prečo to robíme?

Vystupujeme ako affiliate partner legálnych stávkových kancelárii na Slovensku. To znamená, že máme na starosti propagáciu aktuálnych bonusových ponúk a recenziu hazardných spoločností. Za vašu dôveru získavame malú províziu od bookmakerov, aby sme mohli neustále poskytovať bezplatný, nezávislý a aktuálny prehľad o trhu s bonusovými kódmi.

Náš tím a redakcia

Náš tím špecializovaných redaktorov neustále dohliada a rozširuje portfólio exkluzívnych ponúk bonusových kódov. Ich práca zahŕňa vytvorenie siete partnerov, ktorí našim používateľom poskytujú najlepšie možné bonusy a akčné ponuky. Zahŕňa aj zlepšenie našej online prítomnosti, ktorá priťahuje viac partnerov a viac výhod pre našich čitateľov. Nad rámec toho je pre redakciu prioritou samoregulácia obsahu s hazardnou tematikou a to nad rámec zákonných povinností.

Samoregulácia nášho obsahu nad zákonnú povinnosť obsahuje dôsledné dodržiavanie zásad zodpovednej reklamy a marketingového obsahu. To najmä z pohľadu etickej propagácie hazardných hier a s dôrazom na zodpovednú hru. Hazardná hra je formou zábavy, ktorá má pozitíva iba s jasnými pravidlami a limitmi, na ktoré sa zaväzujeme vždy pravidelne upozorňovať. V našom obsahovom oznámení stávkovanie nikdy nekomunikujeme ako zdroj príjmov ale iba ako legitímnu zábavu s určitými rizikami. Jedným z našich cieľov je týmto prispieť k prostrediu kde hráči budú robiť iba zodpovedné rozhodnutia, tak aby pre nich hazard zostal formou zábavy.

Redakčný tím je zložený zo skúsených športových novinárov a nadšencov. Sú to ľudia, ktorí majú dlhodobé skúsenosti v tipovaní a sledujú aktuálne bonusové ponuky v stávkových kanceláriach. Naprieč webom nenájdete obsah AI, pretože stále pracujeme so skutočnou vášňou a ľudským svedomím. Redakčné pokyny podliehajú vysokým morálnym a etickým štandardom. Naše produkty sú neustále kontrolované, aby nevznikli pochybnosti o aktuálnosti a dôveryhodnosti.

Prečo zvoliť stránku bonusovekody.sk

  • Odbornosť: Pôsobíme na trhu veľa rokov a máme odborné skúsenosti. Vieme čo naši čitatelia hľadajú a ako im to poskytnúť.
  • Viditeľnosť: Nachádzame sa ako na Slovensku, tak v Českej republike.
  • Dôveryhodnosť: Úzko spolupracujeme s partnermi a zaisťujeme, že každý bonusový kód je platný a bezpečný. Neponúkame žiadne neaktuálne a uplynuté propagačné akcie. Ponuku prispôsobujeme zákonným normám na každom trhu.

Podrobnosti o spoločnosti správcu webovej stránky

  • GAL GROUP s.r.o.
  • Na belidle 223/23
  • Praha 5
  • 150 00
  • Česká Republika
  • IČO:17109477
  • DIČ:CZ17109477

Podporujeme zodpovedné hranie

Na stránke bonusovekody vieme, že pri používaní peňazí online je najdôležitejšia bezpečnosť. Aby sme udržali povesť spoľahlivej webovej stránky, dôsledne dodržiavame všetky právne normy a osvedčené postupy, čím zaisťujeme, že máme licenie a dôveru stávkových kancelárii. Starostlivo vyberáme popredných partnerov a ich bonusové kódy. Dbáme na to, aby fungovali s miestnymi zákonmi o hazardných hrách.

Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s používáním cookies na personalizáciu obsahu.