Stávkové Kancelárie

Stávkové kancelárie na Slovensku

Pripravili sme pre Vás užitočný prehľad najpopulárnejších stávkových kancelárií pôsobiacich na Slovensku. V tomto článku Vám prinášame stručné informácie o spoločnostiach pôsobiacich na Slovenskom trhu s kurzovým stávkovaním, priblížime si najlepšie stávkové kancelárie a zorientujeme sa v ponuke jednotlivých registračných bonusov. Porovnajte konkrétne spoločnosti a vyberte si tú najlepšiu!

PREHĽAD BONUSOV STÁVKOVÝCH KANCELÁRÍÍ
Stávkové KancelárieBonusBonusový kód
Tipsport4000 + 15 €Získaj bonus!
Fortuna Promo Kód1000 + 30 €Získaj bonus!
Synottip5000 + 50 €Získaj bonus!
Doxxbet2000 €Získaj bonus!
Niké1000 €Získaj bonus!
eTipos10 €Získaj bonus!

Stávkové kancelárie na Slovensku môžeme rozdeliť do 2 skupín. V prvom rade treba spomenúť spoločnosti, ktoré na území Slovenskej Republiky pôsobia na základe licencie udelenej Ministerstvom Financií SR. Momentálne licenciu vlastní sedem stávkových kancelárii a to: Tipsport, Fortuna, Niké, DOXXbet, Synottip, Victory Tip a Tipkurz. Druhú skupinu tvoria zahraničné stávkové kancelárie, ktoré ponúkajú na našom území zákaznícku podporu a majú svoje webstránky lokalizované do Slovenčiny. Najznámejšou zahraničnou stávkovou kanceláriou u nás je 365bet.

Ktorú stávkovú kanceláriu vybrať?

Pohodlnejšie sa zaregistrujete v stávkovej kancelárii s platnou licenciou od Ministerstva Financií Slovenskej Republiky. Ako novému klientovi Vám každá stávková kancelária ponúka tzv. registračné bonusy. K získaniu bonusu/bonusov stačí prejsť registračným procesom, prípadne vykonať prvý vklad na herný účet. Pripravili sme pre Vás stručné porovnanie stávkových kancelárií a hlavne exkluzivný návod ako získať maximálne bonusy pri zaregistrovaní sa.

Najlepšie stávkové kancelárie 2020

Výskúšali sme všetkých dostupných prevádzkovateľov u nás. Prešli sme registračnými procesmi a podrobne sme porovnali nielen ponuku registračných bonusov. Najlepšími stávkovými kanceláriami v januári 2020 na Slovensku sú:

Top tri licencované stávkové kancelárie na Slovensku sú Tipsport, Fortuna a Niké. Zo spomínanej trojky by sme najviac doporučili práve Tipsport. Ten ponúka najvyšší Vstupný bonus, a to až do výšky 4 000 EUR. Nesmieme zabudnúť na bonus 15 EUR na prvé stávky za dokončenie registrácie, kvalitnú kurzovú ponuku, výborný zákaznícky servis a v neposlednom rade aj najväčšiu tipérsku komunitu v Česko – Slovensku. Dobrou voľbou je aj dvojka na Slovenskom trhu: stávková kancelária Fortuna. Tá sa snaží nalákať nových tipérov na bonus 30 EUR úplne bez rizika. Na rozdiel od bonusu od Tipsportu – 15 EUR na prvé stávky je podmienkou bonusu vo Fortune vykonať vklad. Ponuka stávky bez rizika je podmienená stávkou s minimálnym kurzom 2.0. Ak bude Vaša stávka neúspešná a ak splníte spomínané podmienky, tak Vám Fortuna vráti Váš vklad a to až do čiastky 30 EUR. Webstránky Niké pôsobia oproti konkurencii trošku neprehľadne. Na rozdiel od Tipsportu a Fortuny ponúkajú aj slabšiu kurzovú ponuku a komplikovanejšie podmienky na získanie registračných bonusov.

Najčastejším registračným / vstupným bonusom býva zvyčajne tzv. vkladový bonus. Výška tohto bonusu je závislá na Vašej dotácií. Väčšina spoločností láka nových zákazníkov na 100 % vkladový bonus na prvý vklad, čo v praxi znamená, že Vám zdvojnásobia Váš prvý vklad. Bohužiaľ býva pravidlom, že na získanie Vstupného vkladového 100 % Bonusu je potrebné splniť podstatne viac podmienok. Poznať pravidlá jednotlivých vstupných bonusov nieje vôbec jednoduché a ich naštudovanie môže byť časovo náročné. Práve preto sme jednotlivé bonusy porovnali za Vás. Najvýhodnejší vstupný bonus ponúka Tipsport. Nižšie v tomto článku sa dočítate o iných typoch vstupných / registračných bonusoch.

Bonus za registráciu bez vkladu

Bonusy za registráciu sú pre stávkové kancelárie veľmi účinný nástroj na získanie nových klientov. Konkurencia v oblasti online kurzových stávok a online kasín je na Slovensku veľmi široká. Zorientujte sa a vyberte si vďaka nášmu porovnaniu bonusových ponúk tú najlepšiu bonusovú ponuku pre Vás!

Najlukratívnejší typ bonusu, ktorý môžete od stávkovej kancelárie ako nový klient získať je bonus bez nutnosti vkladu. V stávkarskej komunite sa tento typ bonusu často označuje pojmom “No Deposit Bonus”. Ako vyplýva z názvu bonusu, tak získanie nie je potrebné vložiť peniaze na herný účet. Na tento bonus sa vzťahuje iba jedna jediná podmienka – dokončenie registrácie. Proces registrovania sa v stávkovej kancelárii je oproti iným webovým stránkam z legislatívnych dôvodov zakaždým zdĺhavejší, a preto treba byť trošku trpezlivejší. Podľa najnovšej slovenskej legislatívy platnej od konca roka 2017 musia mať tipujúci overenú totožnosť. To znamená, že okrem osobných údajov ako meno, rodné číslo, dátum narodenia a mnoho ďalších je potrebné aj nahranie dvoch dokladov totožnosti (napr. pas, občiansky preukaz). Vašu totožnosť potom musí overiť zákaznícka podpora vybranej stávkovej kancelárie a Vstupný bonus dostanete až po dokončení tohto procesu.

Na Slovensku momentálne ponúka Vstupný bonus bez nutnosti dotácie iba jediný poskytovateľ, a to Tipsport. V Tipsporte dostanete 15 € na prvé stávky okamžite po dokončení registrácie. Navyše za registrovanie v Tipsporte dostanete možnosť sledovať živé prenosy prostredníctvom TV Tipsport na dobu siedmich dní. Doporučujeme preto využiť No Deposit Bonus a tipnúť si aspoň za 1,2 €, čím si aktivujete TV Tipsport na ďalších 30 dní.

Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s používáním cookies na personalizáciu obsahu.