Stávkové kancelárie na Slovensku

Pripravili sme pre Vás užitočný prehľad najpopulárnejších stávkových kancelárií pôsobiacich na Slovensku. V tomto článku Vám prinášame stručné informácie o spoločnostiach pôsobiacich na Slovenskom trhu s kurzovým stávkovaním, priblížime si najlepšie stávkové kancelárie a zorientujeme sa v ponuke jednotlivých registračných bonusov. Porovnajte konkrétne spoločnosti a vyberte si tú najlepšiu!

PREHĽAD BONUSOV STÁVKOVÝCH KANCELÁRÍÍ
Stávkové KancelárieBonusBonusový kód
Tipsport akčný kód4000 € + 30 €Získaj bonus!
DOXXbet promo kód275 free spinov + 7000 €Získaj bonus!
Synottip bonusový kód640 free spinov + 10 000 € + 50 €Získaj bonus!
Fortuna promo kód: BIGBONUS30 free spinov + 30 €Získaj bonus!
Niké bonus20 €Získaj bonus!
eTipos bonus10 €Získaj bonus!

Stávkové kancelárie na Slovensku môžeme rozdeliť do 2 skupín. V prvom rade treba spomenúť spoločnosti, ktoré na území Slovenskej Republiky pôsobia na základe licencie udelenej Ministerstvom Financií SR. Momentálne licenciu vlastní sedem stávkových kancelárii a to: Tipsport, Fortuna, Niké, Doxxbet, Synottip, Tipos a Betring. Druhú skupinu tvoria zahraničné stávkové kancelárie, ktoré ponúkajú na našom území zákaznícku podporu a majú svoje webstránky lokalizované do Slovenčiny. Najznámejšou zahraničnou stávkovou kanceláriou u nás je 365bet.

Ktorú stávkovú kanceláriu vybrať?

Pohodlnejšie sa zaregistrujete v stávkovej kancelárii s platnou licenciou od Ministerstva Financií Slovenskej Republiky. Ako novému klientovi Vám každá stávková kancelária ponúka tzv. registračné bonusy. K získaniu bonusu/bonusov stačí prejsť registračným procesom, prípadne vykonať prvý vklad na herný účet. Pripravili sme pre Vás stručné porovnanie stávkových kancelárií a hlavne exkluzivný návod ako získať maximálne bonusy pri zaregistrovaní sa.

Najlepšie stávkové kancelárie 2024

Výskúšali sme všetkých dostupných prevádzkovateľov u nás. Prešli sme registračnými procesmi a podrobne sme porovnali nielen ponuku registračných bonusov. Najlepšími stávkovými kanceláriami v januári 2024 na Slovensku sú:

Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s používáním cookies na personalizáciu obsahu.