Tipsport mobilná aplikácia

Tipsport mobilná aplikácia

Tipsport mobilná aplikácia a všetko podstatné čo sa vám o nej bude hodiť sa dozviete v tomto článku. S touto aplikáciou získate rýchly prístup ku svojmu hráčskemu kontu, a to prakticky odkiaľkoľvek. Stačí mať k dispozícii wifi pripojenie, alebo mobilné dáta. Budete môcť uzatvárať stávky v priebehu pár sekúnd, sledovať živé zápasy, alebo si budete môcť pohodlne zahrať svoju obľúbenú hru v kasíne.

iOS

Android

Dozviete sa aj ako uskutočniť prvý vklad, ako fungujú výbery, samozrejme predstavíme najlepšie funkcie, medzi ktoré patria napríklad živé prenosy a live stávky. Ukážeme vám kde Tipsport mobilná aplikácia ukrýva všetky promo akcie a bonusové ponuky a mnoho ďalšieho. Hneď na úvod spomenieme, že Tipsport mobilná aplikácia pre iOS a Android je samozrejmosťou.

Výhody Tipsport aplikácie

 • Tisícky živých prenosov s live stávkami
 • Najväčšia komunita stávkarov ( fórum, tiket aréna…)
 • Prístup ku kompletnej kurzovej ponuke
 • Nonstop prístup do online kasína
 • Veľmi atraktívny dizajn
 • Rýchle a bezpečné prihlásenie pomocou odtlačku prsta alebo rozpoznávaním tváre

Nevýhody

 • Ťažšia orientácia pre nováčikov
 • Aplikácia vám bude zaberať miesto v telefóne (55 MB)

Návod na inštaláciu do systému Android

Poďme si bližšie objasniť návod na inštaláciu do systému Android. V prvom rade je potrebné povedať, že mobilná aplikácia Tipsport sa nenachádza v Google play store. To znamená, že najprv budete musieť navštíviť stránky Tipsportu a kliknúť na záložku Mobilné aplikácie. Ďalej kliknite na tlačidlo získať aplikáciu.

 1. Pokiaľ ste stránku navštívili z mobilu, kliknite na Stiahnuť aplikáciu
 2. Pokiaľ ste navštívili stránky Tipsportu cez PC, naskenujte QR kód svojim mobilom
 3. Môžete takisto zadať svoje telefónne číslo a nechať si poslať sms s odkazom

Pri inštalácii musíte mať na svojom telefóne povolené inštalácie z neznámych zdrojov. Tieto nastavenia nájdete v nastaveniach vášho telefónu v sekcii zabezpečenie. Hotovo,Tipsport aplikácia android je pripravená na spustenie.

Návod na inštaláciu do systému Android Tipsport

Návod na inštaláciu do systému iOS

Návod na inštaláciu do systému iOS nie je vôbec zložitý a aplikáciu si dokážete stiahnuť v priebehu pár sekúnd. Tipsport aplikáciu nájdete priamo v app store. Najprv navštívte web Tipsportu a prejdite do záložky Mobilné aplikácie.

 1. Najjednoduchšie je kliknúť na tlačidlo “ Stiahnuť v app store”
 2. Môžete takisto kliknúť na tlačidlo “Stiahnuť aplikáciu”
 3. Ďalšou možnosťou je nechať si poslať sms s odkazom alebo načítať QR kód.

Akonáhle bude aplikácia nainštalovaná, stačí sa prihlásiť a môžete začať využívať všetky jej výhody (stávkovať, analyzovať zápasy s inými tipérmi, zahrať si automaty alebo ruletu…). Tipsport aplikácia iOS je v tomto momente bezkonkurenčná.

Návod na inštaláciu do systému iOS Tipsport

Registrácia s pomocou akčného kódu

Registrácia s pomocou akčného kódu je veľmi jednoduchá. V podstate je to prvá vec, ktorú musíte urobiť po otvorení Tipsport mobilnej aplikácie. Spoločnosť Tipsport ponúka svojim novo registrovaným klientom Tipsport akčný bonus v hodnote 4000 € + 30 € s bonusovým kódom. Stačí kliknúť na “Registrovať sa s akčným kódom” a Tipsport akčný kód vám bude nahratý okamžite.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac aj o iných bonusoch, ktoré vám Tipsport pri registrácii ponúka, stačí kliknúť sem. Tipsport bonusy. Následne vám stačí vyplniť všetky informácie potrebné k registrácii, a máte vystarané. Podrobný návod ako sa čo najrýchlejšie zaregistrovať nájdete takisto v tomto článku.

Hlavné funkcie Tipsport aplikácie

Poďme si predstaviť hlavné funkcie Tipsport aplikácie. Budeme si pomáhať hlavne s obrázkami, ktoré budeme opisovať, aby ste z toho mali väčší zážitok.

Tipsport hlavné menu

Takto vyzerá Tipsport mobilná aplikácia, keď do nej vstúpite. V strede máte graficky znázornenú ponuku. Po kliknutí na kurzy budete presmerovaný na kurzovú ponuku. Po kliknutí na Live, budete zasa presmerovaný na Live stávkový portál. Takýmto spôsobom fungujú aj všetky zvyšné tlačidlá. Je to veľmi prehľadné a hlavne jednoduché, skrátka stále na očiach.

Na hornej lište sa nachádzajú 3 tlačidla. Úplne vľavo hore sa nachádza rozbalovacie menu. Po kliknutí naň sa vám zobrazia dané možnosti. Všetko pekne pokope, a tak nemusíte nič zdĺhavo hľadať.

Po pravej strane sa nachádza tlačidlo s tiketmi. Po kliknutí naň sa vám zobrazia všetky vaše tikety. K dispozícii máte aj filter, kde si môžete zvoliť či chcete vidieť iba výherné respektíve prehrané tikety, nevyhodnotené, staršie ako atď.

Na hornej lište sa nachádza ešte jedno tlačidlo, a to úplne vpravo. Je tam umiestnené centrum vášho účtu. Tu realizujete svoje vklady, výbery. Máte možnosť nahliadnuť do histórie transakcií. Môžete si tu nastaviť napríklad sebaobmedzujúce opatrenia a mnoho ďalšieho.

Poďme sa pozrieť na dolnú lištu, a čo sa na nej nachádza. Začneme z ľava a postupne si opíšeme každé tlačidlo. Tlačidlom domov sa dostaneme na úvodnú stránku po vstupe do aplikácie. Nasledujú kurzy, ktoré vám zobrazia kompletnú kurzovú ponuku.

Ďalej sú to tikety (zobrazí celú históriu vašich tiketov). Posledné 2 tlačidla sú Live a Fórum. Pri Live sa dostanete k zápasom, ktoré momentálne prebiehajú a takisto si tu viete zapnúť aj živé vysielanie. Fórum slúži pre klientov, ktorí radi preberajú svoje stratégie a vymieňajú si dôležité poznatky s ostatnými hráčmi.

Prvý vklad v Tipsport aplikácii

Na to, aby ste uskutočnili prvý vklad v Tipsport aplikácii, najprv budete musieť vyplniť registračný formulár, overiť 2 doklady totožnosti a následne zaregistrovať platobný kanál (bankový účet – IBAN).

Váš bankový účet sa overí pri prvej platbe automaticky, a tak vám už nič nebude brániť využívať aplikáciu naplno. Dávajte si pozor na výšku vášho prvého vkladu, ktorý určí výšku vstupného bonusu do kasína, ako aj toho na športové stávky. Dvadsať eurový bonus v netoch dostanete automaticky po úspešne dokončenej registrácii. Tabuľku s výškou bonusov takisto nájdete v článku.

V tabuľke nižšie môžete vidieť všetky platobné metódy, ktoré Tipsport ponúka.

Metóda Poplatok Doba spracovania Minimálna hodnota vkladu Maximálna hodnota vkladu
Platobné karty Visa Electron, Maestro, MasterCard a Visa Určuje banka okamžite 1€ 40 000€
Bankový prevod Určuje banka 1-2 pracovné dni 1€ bez obmedzenia
Slovenská Spořitelna = Platba24 Určuje banka okamžite 1€ 40 000€
Tatra banka Určuje banka okamžite 1€ 40 000€
Poštová banka Určuje banka okamžite 1€ 40 000€
VÚB Banka Určuje banka okamžite 1€ 40 000€
Skrill Určuje banka okamžite 40€ 10 000€
Paysafecard 5 % okamžite 1€ 1 000€
Vklady na pobočke bez poplatku okamžite 0,01€ 1 500€

Vklad pomocou SMS

Vklad pomocou SMS žiaľ nie je na Slovensku až tak populárny. Tipsport mobilná aplikácia tento druh platobnej metódy neumožňuje. Nemyslíme si však, že by do budúcna niečo podobné plánovala. Zo stávkových spoločností na Slovensku túto platobnú metódu ponúka napríklad Synottip.

Výbery v aplikácii Tipsport

Určite musíme pochváliť výbery v aplikácii Tipsport. Prebiehajú totižto náramne rýchlo a bez problémov. Čo nás veľmi milo prekvapilo je fakt, že Tipsport posiela svojim klientom výplaty až 3x v priebehu dňa. Výplatu môžete uskutočniť cez Skrill, klasický bankový prevod alebo na pobočke. Pokiaľ si zvolíte online formu výplaty, a ste vlastníkom jednej z troch bánk (Tatra banka, SLSP, VÚB), peniaze by ste na svojom účte mali mať okamžite. Klasický bankový prevod trvá zhruba 1-2 pracovné dni.

Metóda Poplatok Doba spracovania Minimálna hodnota výplaty Maximálna hodnota výplaty
Bankový prevod Určuje banka 1-2 pracovné dni 5€ 100 000€
Skrill Určuje banka 1-2 pracovné dni 40€ 10 000€
Paysafecard 0 1-3 pracovné dni 40€ 2 500€
Výplaty na pobočke bez poplatku okamžite 1€ 1 000€

Pri výplatách na pobočke si môžete vybrať maximálne 1 000 € denne. Pri výbere nad 300 € je potrebné požiadavku oznámiť minimálne 24 hodín vopred na danej pobočke. Budete musieť uviesť čiastku, ktorú si želáte nechať vyplatiť a dátum kedy si po peniaze prídete. Pri výbere hotovosti sa budete musieť preukázať dokladom totožnosti a zároveň podpíšete účtovný doklad o prevzatí hotovosti.

Tipsport aplikácia ďalšie funkcie

Poďme si predstaviť ďalšie super funkcie, ktoré Tipsport mobilná aplikácia ponúka. Určite nemôžeme nespomenúť veľké množstvo živých prenosov. Jediné čo musíte spraviť, aby vám Tipsport mobilná aplikácia umožnila sledovať tieto live streamy je uzatvoriť stávky v hodnote 1,20 € v priebehu jedného mesiaca.

Ďalšou skvelou funkciou je Tiket Aréna. Jednoducho vsadíte tiket, ktorý následne zverejníte. Čím viac ľudí sa ním inšpiruje a podá rovnaký tiket cez tlačidlo pri vašom tikete, tým viac dostanete bodov a môžete vyhrať zaujímavé ceny.

Ako začať tipovať v aplikácii

Je to veľmi jednoduché a prehľadné. Po vstupe do aplikácie kliknete na ikonku Kurzy. Následne sa vám rozbalí celá ponuka so všetkými udalosťami na ktoré sa dá v Tipsporte staviť. V kurzovej ponuke si stačí zvoliť zápasy ktoré chcete. Na dolnej lište sa vám zobrazí oranžová ikona tiketu. Pokiaľ máte svoje zápasy vybrané, kliknite na danú ikonu.

Ako začať tipovať v aplikácii

Následne si máte možnosť vybrať o aký tiket máte záujem (AKO, Kombi). Svoj tiket takisto môžete zaradiť do momentálne prebiehajúcich súťaží. Posledným krokom je zvoliť si stávku a v pravom dolnom rohu kliknúť na tlačidlo staviť.

Žive prenosy a live stávky

Živé prenosy a live stávky sú jednou z najväčších predností tejto mobilnej aplikácie. Ako sme už spomínali vyššie, stačí vám uzatvoriť stávky v hodnote 1,20 € a môžete sledovať tisícky Tipsport live športových prenosov z celého sveta vo veľmi slušnej kvalite.

Zároveň si pri sledovaní napríklad tenisu, môžete rovno aj vsadiť. My sme miestami nadobudli pocit, ako by sme sa nachádzali priamo v dejisku zápasu.

Žive prenosy a live stávky Tipsport

Zahrajte si casino na mobile

Pre milovníkov a nadšencov výherných automatov, ale aj rulety a blackjacku, Tipsport aplikácia ponúka možnosť vyskúšať si aj skvelé online casino.

Po vstupe do kasína v hlavnom lobby sa vám zobrazí presne to čo vidíte na obrázku pod textom. Hneď na začiatku máte filter, ktorým si môžete vyfiltrovať svoje obľúbené hry. Pod filtrom sa nachádza rotačný banner na ktorom nájdete momentálne prebiehajúce akcie v Tipsport casine.

Na spodnej lište zas nájdete sekciu turnajov a zároveň si môžete pozrieť aké bonusy máte k dispozícii.

Zahrajte si casino na mobile

Najlepšie funkcie Tipsport aplikácie

Teraz si zhrnieme najlepšie funkcie Tipsport aplikácie, a pripomenieme si prečo je Tipsport mobilná verzia momentálne najlepšou na Slovensku.

 • Možnosť sledovať tisícky športových prenosov (Bundesliga, La liga, Seria A, všetky ATP turnaje vrátane grandslamov, Tour de France, Vuelta atď.). Všetko toto môžete mať k dispozícii iba za uzavretie tiketu v hodnote 1,20 €.
 • Určite musíme vyzdvihnúť mobilné prevedenia casina. Vďaka jednoducho umiestneným filtrom, hráč nemusí nič zdĺhavo hľadať, a tak svoju obľúbenú hru dokáže nájsť v priebehu pár sekúnd. Takisto prihlásenie do turnajov a správa vlastných bonusov je ohromjúco jednoduchá.
 • Analýzy sú jedinečný projekt, vďaka ktorému môžu klienti zdieľať tipy a informácie k jednotlivým stávkovým príležitostiam.V neposlednom rade získavať za zverejnené analýzy odmeny.

Ponuky v Tipsport aplikácii

Ponuky v Tipsport aplikácii sú naozaj skvelé. K dispozícii máte širokú škálu bonusov za registráciu, ďalej to sú hodnotné promo akcie a turnaje trvajúce po dobu celého roka.

Po úspešnej registrácii cez aplikáciu dostane na účet 30 € v Netoch. Môžete ich využiť na akúkoľvek stávku a neviažu sa na ňu žiadne podmienky. Okrem jednej, v našich očiach skoro nepodstatnej. Tou je minimálna hodnota kurzu pri uzatvorení tiketu (1,10).

Ďalej obdržíte bonus do kasína a na športové stávky v hodnote vášho prvého vkladu. V casine si môžete prísť na 1 000 €. Pri športových stávkach to môže byť až 4 000 €. Všetky tieto bonusy máte na dosah pár kliknutí “Tipsport akčný kód”.

Zároveň sa cez mobilnú aplikáciu môžete zúčastňovať casino turnajov úplne zadarmo. Do turnaja sa jednoducho prihlásite a pokračujete v hre svojich obľúbených hier. S tým rozdielom, že mimo normálne výhry, máte šancu získať niečo extra. Napríklad Tipsport bonus vo forme peňazí. Turnaje prebiehajú každý deň počas celého roka a odmeny sú najväčšie spomedzi slovenských casin.

Tipsport aplikácia celkové hodnotenie

Tipsport aplikácia celkové hodnotenie nám vychádza na jedničku s hviezdičkou.Tipsport mobilná verzia ponúka jednoznačne najkvalitnejšie služby v oblasti kurzových stávok aj online kasína. Registračné bonusy sú na veľmi slušnej úrovni. Tipsport vám okamžite za dokončenie registrácie pripíše na herný účet 30 € v Netoch. Ďalším pozitívom je veľmi kvalitná TV Tipsport, ktorá ponúka jednoznačne najširší výber živých prenosov.

Žiaľ Tipsport mobilná aplikácia nie je dostupná pre windows phone. Netreba však zúfať. Spoločnosť Tipsport prispôsobila svoje stránky všetkým mobilným zariadeniam. Pokiaľ ju navštívite cez mobilné zariadenie, budete automaticky presmerovaný na mobilnú verziu webu. Mobilná aplikácia Tipsport sa pýši najväčšou komunitou tipérov na Slovensku, ku ktorej budete mať prístup aj cez mobilnú aplikáciu. To môže byť veľká výhoda v honbe za vytúženými výhrami. Ako sa vraví: „Viac hláv, viac rozumu.“

Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s používáním cookies na personalizáciu obsahu.