Aktualizované autor bonusovekody

Tipsport Akčný Kód

Návod ako získať bonusový Tipsport akčný kód platný v auguste 2020. Tipsport stávková kancelária ponúka akčný bonus 4000€ + 15€ zadarmo s akčným kódom iba pre nové registrácie. V tomto článku sa dozviete ako získať mimoriadny Tipsport bonus zadarmo. Ak chcete Tipsport bonus ihneď, stačí kliknúť na naše žlté tlačidlá a kolonku „Chcem zadať akčný kód (nepovinné)“ už vôbec nemusíte zaškrtávať! Vstupný bonus vám bude automaticky načítaný s prvým vkladom. Podrobný návod ako postupovať pri registrácii a čoho sa vyvarovať nájdete nižšie v článku.

Tipsport akčný kód

Registrácia s Tipsport akčným kódom

Pripravili sme jednoduchý návod ako získať Tipsport akčný kód za novú registráciu online. Vďaka Bonusovekody.sk vám stačí na aktiváciu akčného kódu Tipsport kliknúť na naše tlačidlá a žiadny kód zadávať nemusíte, bonus vám bude automaticky načítaný! Na získanie Tipsport registračných bonusov 15€ a bonus na prvý vklad až do výšky 4 000€ stačí splniť nasledovné:

 • Klikni na naša žlutá tlačítka „Získaj Tipsport akčný kód“
 • Po kliknutí akčný kód nie je nutné zadávať, maximálna výška bonusu vám bude automaticky načítaná
 • políčko „Akčný kód“ môžete v túto chvíľu nechať prázdne
 • Vyplň potrebné registračné údaje
 • Nahraj doklady totožnosti online
 • Počkaj na schválenie
 • Registračný bonus 15€ vám bude pripočítaný po dokončenie registracie
 • Tipsport Vstupný bonus až 4 000€ vám bude pripočítaný za prvý vklad
 • TIP: maximálnu hodnotu Tipsport vstupného bonusu získate po vklade 4 000 €

PREHĽAD BONUSOV STÁVKOVÝCH KANCELÁRÍÍ
Stávkové KancelárieBonusBonusový kód
Tipsport4000 + 15 €Získaj bonus!
Fortuna Promo Kód1000 + 30 €Získaj bonus!
Synottip5000 + 50 €Získaj bonus!
Doxxbet2000 €Získaj bonus!
Niké1000 €Získaj bonus!

Podmienky pre Tipsport bonus

Ak sú pre vás podmienky pre Tipsport vstupný bonus komplikované, čítajte ďalej a nižšie sa dozviete všetko potrebné. Využite na registráciu naše žlté tlačidlá a žiadny Tipsport Akčný kód zadávať nemusíte  – nechajte kolónku nezaškrtnutú, čím získate nárok na bonus v plnej výške. Väčšina stávkových kancelárií láka nových klientov práve na vstupný bonus. Aj v tejto oblasti je Tipsport jasnou jednotkou a ponúka novým klientom najlukratívnejší vstupný bonus na Slovensku. Podmienky bonusu sa Vám môžu zdať spočiatku zložité, ale nezúfajte, po prečítaní nášho návodu to bude hračka.

1. Vstupný bonus Tipsport do 100€

Na získanie bonusu do výšky 100€ je potrebné celkovo pretipovať šesťnásobok súčtu hodnoty Vašej prvej dotácie na hráčske konto a hodnoty Vstupného bonusu. Ďalšou podmienkou je uzatvoriť online stávky, ktorých kurz po vyhodnotení je minimálne 1,5:1. Následne sa každý deň započíta Tipujúcemu jeho súčet vkladov v maximálnej výške 40€.

Príklad: Vaša prvá dotácia na herný účet je 100€ → 100€ Bonus. Je potrebné pretipovať (100 + 100) x 6 = 1 200€.

2. Vstupný bonus do 400€ (od 100 do 400€)

Na získanie bonusu do výšky 400€ je potrebné celkovo pretipovať osemnásobok súčtu hodnoty Vašej prvej dotácie na hráčske konto a hodnoty Vstupného bonusu. Ďalšou podmienkou je uzatvoriť online stávky, ktorých kurz po vyhodnotení je minimálne 3:1. Následne sa každý deň započíta Tipujúcemu jeho súčet vkladov v maximálnej výške 200€.

Príklad: Vaša prvá dotácia na herný účet je 400€ → 400€ Bonus. Je potrebné pretipovať (400 + 400) x 8 = 6 400€.

3. Vstupný bonus do 4 000€ (od 400 do 4 000€)

Na získanie bonusu do výšky 400€ je potrebné celkovo pretipovať desaťnásobok súčtu hodnoty Vašej prvej dotácie na hráčske konto a hodnoty Vstupného bonusu. Ďalšou podmienkou je uzatvoriť online stávky, ktorých kurz po vyhodnotení je minimálne 5:1. Následne sa každý deň započíta Tipujúcemu jeho súčet vkladov v maximálnej výške 1 500€.

Príklad: Vaša prvá dotácia na herný účet je 4 000€ → 4 000€ Bonus. Je potrebné pretipovať (4 000 + 4 000) x 10 = 80 000€.

VKLADDo 100€ (vrátane)Do 400€ (vrátane)Nad 400€
Nutný obrat6x (vklad + bonus)8x (vklad + bonus)10x (vklad + bonus)
Kurz1,5:13:15:1
Maximální denný limit40€200€1 500€
Maximálna hodnota bonusu100€400€4 000€

Ako obdržíte Tipsport bonus na Vaše konto?

Neviete ako sa vám načítá Tipsport bonus? Tipsport Vám Vstupný bonus alebo jeho časť pripíše na hráčske konto po splnení podmienok najneskôr do 5 dní. Pokiaľ využijete na registráciu naše tlačidlá žiadny Tipsport Akčný kód už zadávať nemusíte. Bonus môže každý klient využiť maximálne 1krát. Vstupný bonus je vyplácaný po 10%. Ak pretipujete desatinu zo žiadaného celkového obratu tak získate 10% z celkovej čiastky Vstupného bonusu.

Tipsport má pre nových klientov pripravené 2 registračné bonusy: 15€ na prvé stávky a až plus 4 000€ na Váš prvý vklad. Stávková kancelária Tipsport tiež ponúka mobilnú aplikáciu pre Android a iOS. Na založenie herného účtu je potrebné byť starší ako 18 rokov. Registrácia je rýchla a jednoduchá. Stačí vyplniť Vaše meno, priezvisko, dátum narodenia, telefónne číslo a email. V registračnom formulári máte možnosť zaškrtnúť políčko „Chcem zadať akčný kód“, avšak tento údaj nieje potrebný na získanie bonusov. Tie Vám budú automaticky pripísané, ak využijete tlačítko „CHCEM BONUS!“ a budete postupovať podľa tohoto návodu.

Dôležité je zadať pravdivé informácie. Registráciu dokončite kliknutím na potvrdzovací odkaz cez Váš email. Následne Vám prostredníctvom SMS prídu prihlasovacie údaje. Vo formulári je možnosť zaškrtnúť políčko „Chcem zadať akčný kód“. Tento údaj avšak nieje potrebný na získanie registračných bonusov. Tie získate kliknutím na naše žlté tlačidlo „Získaj Bonus“.

Po prihlásení si nastavte nové, trvalé heslo. K dokončeniu registrácie Vám teraz už len chýba doplniť nutné údaje.

registracia s Tipsport akčným kodom

Doplňte osobné údaje a nahrajte 2 dokumenty. Nahrať môžete občiansky preukaz, pas alebo vodičský preukaz. 15€ na prvé stávky dostanete po schválení dokumentov (zvyčajne do pár hodín). Druhý bonus, na ktorý máte nárok, je Vstupný bonus. Ten odpovedá 100% hodnoty Vášho prvého vkladu a to až do čiastky 4 000€.

Výška vkladuMaximálna hodnota Vstupného bonusu
Do a vrátane 100€100€
Do a vrátane 400€400€
Nad 400€4 000€

Podmienky Vstupného bonusu Vám budú určené na základe Vášho prvého vkladu. Pravidlá bonusu Vám detailnejšie priblížime nižšie v tomto článku.

Ako tipovať za Nety?

Tipsport bonus 15 € na prvé stávky obdržíte vo forme Netov. Ako tipovať za Nety? Je to naozaj veľmi jednoduché. V Tipsporte je možné tipovať buď za reálne peniaze, alebo za spomínané Nety, pričom 1 EUR = 100 Netov. Váš bonus za dokončenie registrácie 15 € na prvé stávky dostanete práve vo forme 1 500 Netov. Za Nety si tipnete ak pri zostavovaní vášho tiketu zaškrtnete políčko „Net“ namiesto „€“. Váš Netový zostatok je možné sledovať pod vašim profilom pri položke „Netkonto“.

registracia s Tipsport akčným kodom

Ako vyplatiť vstupný bonus na váš účet?

Ako vyplatíte Tipsport vstupný bonus na Váš bankový účet? Na vyplatenie vstupného bonusu je v prvom rade potrebné splniť podmienky bonusu, ktoré sme popísali vyššie. Okamžite po splnení podmienok vám bude bonus pripísaný na herné konto. Vyplatenie bonusu (prípadne ostatných výhier) je možné buď bankovým prevodom, pomocou Skrillu, alebo osobne na jednej z pobočiek Tipsportu. V prípade prevodu bude ale samozrejmé najskôr vo vašom profile (pod „Vklady / Výplaty“) nutné doplniť váš bankový účet. Limity výplat ale aj vkladov sa dozviete nižšie v článku.

Aké sú výhody stávkovej kancelárie Tipsport?

Chcete poznať aké sú výhody stávkovej kancelárie Tipsport? Spoločnosť Tipsport je jednotkou na česko – slovenskom trhu a tvorí najväčšiu stávkarskú komunitu. Z právneho hľadiska je Tipsport veľmi dôveryhodný – prípadné reklamácie budú vybavené bez akýchkoľvek komplikácií a zdĺhavých procesov. Stávková kancelária Tipsport sa pýši dlhou tradíciou. Bola založená už v roku 1991 a medzi tipérmi je známa svojou proklienstkou starostlivosťou a jedinečnými službami.

LIVE STÁVKY
Tipsport ponúka veľmi širokú ponuku LIVE stávok priamo s možnosťou sledovania živých streamov z daných udalostí.

TIPSPORT FÓRUM
Staňte sa súčasťou najväčšej tipérskej komunity a zdieľajte svoje názory s ostatnými tipérmi! Vďaka najaktívnejšiemu tipérskemu fóru máte jedinečnú možnosť získať užitočné informácie a rady od tipérov.

TIKET ARÉNA
Tiket aréna slúži na publikovanie a sledovanie tiketov. Tu sa môžete inšpirovať tými najlepšími a zdieľať svoje úspešné, ale aj menej úspešné tikety.

SÚŤAŽE
Jednou z najväčších výhod Tipsportu je práve množstvo súťaží, ktorými spoločnosť oživuje každodenné tipovanie. Na zaujímave ceny si prídete napríklad v súťažiach ako TIPCUP, TIPLIGA alebo vo veľmi obľúbenej TIPOVAČKE.

ANALÝZY
Analýzy sú jedinečný projekt, vďaka ktorému môžu Tipéri zdieľať tipy a informácie k jednotlivým stávkovým príležitostiam a v neposlednom rade získavať za zverejnené analýzy odmeny (najčastejšie v Netoch).

BLOGY
Na rozdiel od analýz sa nejedná o informácie a postrehy ku konkrétnej udalosti alebo zápasu. Tu Tipéri vyjadrujú svoje názory napríklad k turnajom, ligám a viacerým zápasom. Za písanie blogov sú taktiež vyplácané odmeny (najčastejšie v Netoch).

TV TIPSPORT
Sledujte exkluzívne online live prenosy nielen z Tipsport Ligy alebo českej Tipsport extraligy. Aktivujte si TV Tipsport a sledujte prenosy napríklad z NHL, KHL, alebo z Bundesligy, Primera División prípadne z tenisových grandslamov. Na aktiváciu TV Tipsport na dobu 30 dní stačí uzatvoriť stávku/stávky v celkovej  hodnote aspoň 120 Netov.

Tipsport mobilná aplikácia

Tipsport samozrejme ponúka mobilnú aplikáciu a tipovanie cez mobil. Využite náš partnerský program, kliknite na naše žlté tlačidlá a na získanie registračných bonusov už Tipsport Akčný kód už zadávať nemusíte! Získajte Tipsport Bonusy a tipujte pohodlne odkiaľkoľvek a kdekoľvek cez Tipsport mobilnú aplikáciu, dostupnú pre zariadenia so systémom Android a iOS. Aplikácia ponúka jednoduché a bezpečné tipovanie, tisíce streamov dostupných na TV Tipsport a mnohé ďalšie, užitočné informácie.

Tipsport SK mobilni aplikacia

Ako získať aplikáciu?

Najjednoduchší spôsob ako získať mobilnú aplikáciu od Tipsportu je kliknutím na odkaz nižšie. Aplikácia je pravidelne aktualizovaná, čím sa neustále zlepšuje. Ďalšou možnosťou ako tipovať priamo z mobilného zariadenia je použiť tzv. mobilný web. Najskôr sa však prostredníctvom našich tlačítiek zaregistrujte a získajte bonus, na ktorý máte nárok.

iOS Tipsport Aplikace Android tipsport Aplikace

Kurzová ponuka v Tipsporte

Stávková kancelária Tipsport ponúka jednu z najširších kurzových ponúk dostupných na slovenskom a českom trhu. Na stránkach Tipsportu si môžete tipnúť na mnoho príležitostí. Od populárneho futbalu, ľadového hokeja a basketbalu až po spoločenské stávky (napríklad voľby) alebo stávky na E-športy.

V neposlednom rade je možné využiť stávky na konkrétne udalosti v zápasoch. Napríklad pri futbalových zápasoch môžete tipnúť na výsledok, strelcov, počet gólov, výsledok polčasov, handicapy ale napríklad aj počet rohov, žltých kariet v zápase a veľa iných.

Napríklad pri tenise ponúkajú okrem stávok na presný výsledok aj možnosť tipnúť si na víťazov jednotlivých setov, na celkový počet gemov v zápase/sete alebo tip na to, či bude v zápase tie-break.

Na to, aby ste mohli začat tipovať online sa je v prvom rade potrebné prihlásiť. Po príhlásení si je možné z ľavej strany vybrať šport, na ktorý chcete tipnúť. Po rozkliknutí vyberte konkrétnu udalosť (ligu) a následne na pravej strane zvoľte zápas, na ktorý chcete vsadiť.

Tipsport kurzová ponuka

Ľubovoľne si navoľte a nakombinujte rôzne stávkové príležitosti. Pred podaním stávky si potom už len zvoľte čiastku za koľko si chcete tipnúť. Na výber máte klasickú stávku v € alebo v tzv. Netoch. Nety sú špeciálne body, ktoré môžete použiť na tipovanie, pričom 1 Net = 1 euro cent. Minimálna čiastka, za ktorú si je možné na stránkach Tipsportu tipnúť je 10 centov/10 Netov. Tiket podáte kliknutím na tlačítko „STAVIŤ“.

Históriu tiketov nájdete vpravo hore pod Vašim profilom v sekcii „Moje tikety“. Na tomto mieste sú prehľadne zobrazené všetky druhy tiketov. Po rozkliknutí detailu konkrétneho tiketu máte hneď niekoľko možností: vidíte tu dátum podania tiketu, celkový kurz, vloženú čiastku a v neposlednom rade možnú výhru. Okrem iného tu nájdete aj možnosť okamžitého vyplatenia (cash out), stornovania, zdieľania tiketu na sociálnych sieťach alebo funkciu odoslania SMS s vyhodnotením na Vaše telefónne číslo.

LIVE stávky

Aktivujte si Tipsport Akčný kód kliknutím na naše žlté tlačidlá a získajte registračné bonusy, ktoré následne môžete využiť aj na obľúbené LIVE stávky! Bonusy môžete využiť napríklad na veľmi obľúbené LIVE stávky. Tento druh stávok je na Tipsporte zvyčajne sprevádzaný aj živými prenosmi zápasov. Exkluzívnou výhodou tejto stávkovej kancelárie sú najmä streamy zo slovenskej a českej najvyššej hokejovej súťaže (Tipsport Ligy resp. českej Tipsport extraligy), na ktoré má ako hlavný partner licenciu jedine Tipsport. LIVE stávkami si ale môžete spríjemniť aj iné športy: futbal, tenis, basketbal, hádzanú, volejbal a množstvo ďalších.

Pre podanie live stávok musíte byť prihlásený na Váš herný účet. V hornej lište si vyberte „LIVE“. Potom už stačí vybrať zápas, ktorý Vám padol do oka a tipnúť si. Podobne ako v štandartných prematch stávkach aj tu je možné jednotlivé udalosti kombinovať podľa Vášho gusta. Tiket s udalosťami sa potom zobrazí na pravej strane stránky. Tu si opäť stačí zvoliť výšku a menu čiastky, za ktorú si chceme tipnúť. Potom už len kliknite na „STAVIŤ“.

Tipsport live stávky

Tipsport kasíno

Novinkou od januára 2020 je Tipsport kasíno. Tipsport, ale aj ďalšie stávkové kancelárie získali od Ministerstva financií SR licenciu na prevádzku online casina. So spustením Tipsport kasína ponúka spoločnosť pre nové registrácie exkluzívny kasíno vstupný bonus. Tipsport kasíno vstupný bonus až 1 000 € je určený pre všetkých novoregistrovaných hráčov. Kasíno bonus je ale potrebné aktivovať ručne, v sekcii „Kasíno“ pod záložkou „Moje bonusy“. Výšku si určíte prvým vkladom – podobne ako sportsbookový vstupný bonus až 4 000 €, o ktorom sme písali vyššie. Dôkladne teda zvážte akú prvú dotáciu vykonáte – určíte si ňou výšky oboch vstupných bonusov. 

Tipsport casino akčný kód

TV Tipsport

Sledovanie živých prenosov je možné prostredníctvom tzv. „TV TIPSPORT“. Tá okrem prenosov z Tipsport Ligy resp. českej Tipsport extraligy ponúka ohromné množstvo streamov. Po dokončení registrácie automaticky získavate TV Tipsport na dobu 7 dní. Následne je potrebné uzatvoriť stávky v minimálnej hodnote aspoň 1,2€ (120 Netov), čím si prenosy aktivujete na ďalších 30 dní. Na uzatvorenie stávok a následné aktivovanie TV Tipsport môžete využiť aj registračný Tipsport bonus. Klinutím na naše žlté tlačidlá a vďaka nášmu parntnernskému programu už žiadny Tipsport Akčný kód zadávať nemusíte a bonus vám bude autmaticky načítaný!

Zákaznícky servis

Kontakt na Tipsport zákaznícky servis nájdete na hornej lište pod záložkou zákaznícka podpora. Pomôže vám v prípadoch, keď si s niečim nebudete vedieť dať rady. O pomoc môžete požiadať telefonicky alebo písomne. V prípade reklamácie si vždy pripravte doprovodné informáce pred zahájením konverzácie, ušetrí vám to veľa času a trápenia. Napríklad screenshot alebo fotografia tiketu môže skrátiť čas potrebný na vybavenie požiadavok.

Tipsport zakaznicka podpora
 • Pre všobecné otázky využite Telefón: +421 41 562 00 91
 • Email: podpora@tipsport.sk
 • Otázky týkajúce sa Kasína volajte na číslo +421 415 166 081
 • Pri reklamáciách týkajúcich sa Kasíno hier použite email: hry.reklamacie@tipsport.sk

Odpoveď na vaše reklamácie a otázky môžete očakávať v čase od Po – Ne: 8:00 – 22:00. Zákaznícky servis zvyčajne odpovedá veľmi rýchlo. Zamestnanci na podpore sú zaškolení a radi Vám poradia. Zákaznícky servis Tipsportu hodnotíme teda na výbornú.

Možnosť Cash Out

Cash Out je funkcia, ktorá slúži na okamžité vyplatenie rozohratého tiketu/tiketov. Možnosť Cash Out uvidíte v detaile každého rozohraného tiketu. Predčasné vyplatenie rozohraného tiketu prebehne okamžite na Vaše herné konto, pričom na vyhodnotení zvyšných udalosti už nebude potom záležať.

Príklad Cash Out: Máte na tikete 4 zápasy. Tipy na 3 z nich Vám už vyšli. Vďaka Cash Outu už nemusíte čakať na výsledok štvrtého zápasu. Časť z celkovej výhry si môžete nechať vyplatiť ihneď.

Funkciu Cash out je možné využiť na predzápasových tiketoch, počas rozohratých zápasov, pri AKU stávkach, Kombinátoroch, Maxikombinátoroch, ale aj pri Extratipoch.

Čiastka pre Cash Out sa vypočítava na základe Vášho vkladu, súčinu kurzov a pohybu kurzov pri nevyhodnotených príležitostiach.

Typy tiketov

Tipsport má v ponuke rôzne typy tiketov. Najjednoduchší je tzv. Sólo tip – tiket iba s jedným zápasom. Hodnota možnej výhry sa vypočíta ako súčin vkladu s kurzom. Ďalší typ stávky je AKU stávka – tiket s 2 až 60 príležitosťami. Extratip je typ tiketu, pri ktorom je možné vyhrať aj pri jednom chybnom tipe (ale iba ak ide o tzv. prídavný tip). Prídavný tip je možné zvoliť pri tiketoch, ktoré obsahujú aspoň 10 zápasov/príležitostí a jeho kurz sa rovná alebo je nižší ako najnižší kurz na danom tikete. Prídavný tip je určený automaticky v prípade, že tiket obsahuje zápas/príležitosť s najnižším kurzom. Ak je najnižší kurz rovnaký pri viacerých zápasoch, tak si prídavný tip zvolí sám stávkar. Kombi (rozpisová) stávka, kde kombinujete 2 až 15 zápasov sa nazýva Kombinátor. Z Kombinátora vychádza tzv. Maxikombinátor, ktorý pridáva možnosť kombinovať dané zápasy/príležitosti do tzv. skupín. Tie sa skladajú z dvoch až 15 zápasov, ktoré si stávkar sám ľubovoľne určí.

Súťaže

Súťaže sú ďalšou príležitosťou, kde tipujúci v najväčšej tipérskej komunite môžu iba získať. Za zmienku stoja TIPLIGA, TIPCUP, maratón o 600 tisíc, ale napríklad aj TIPOVAČKA. Všetky prebiehajúce a pripravované súťaže nájdete v sekcii „Súťaže“.

Tipsport súťaže

Vklady

V Tipsporte existuje mnoho spôsobov vkladov finančných prostriedkov na Váš herný účet. Okrem možnosti dotácie herného konta priamo z pobočky môžete využiť vklad pomocou bankového prevodu alebo kreditnej karty. Nesmieme zabudnúť ani na možnosť vložiť peniaze cez čoraz viac obľúbený Skrill alebo paysafecard.

MetódaPoplatokDoba spracovaniaMinimálna hodnota vkladuMaximálna hodnota vkladu
Platební karty Visa Electron, Maestro, MasterCard a VisaUrčuje bankaokamžite1€40 000€
Platební karty Visa Electron, Maestro, MasterCard a VisaUrčuje bankaokamžite1€40 000€
Česká Spořitelna = Platba24Určuje bankaokamžite1€40 000€
ČSOBUrčuje bankaokamžite1€40 000€
Poštovní SpořitelnaUrčuje bankaokamžite40€50 000€
Fio Banka5 %okamžite1€1 000€
Platební možnost SkrillZadarmo1-3 pracovní dny0,01€1 500€

Výplaty

Ak si chcete vyplatiť akčný bonus Tipsport ihneď z konta tak najprv musíte splniť podmienky vysvetlené vyššie v tomto článku. Ak si však chcete vyplatiť svoju výhru tak máte nasledujúce možnosti. Najjednoduchšia možnosť výplaty finančných prostriedkov z herného konta je pre väčsinnu tipujúcich pomocou bankového prevodu. Možné je tiež využiť výber prostredníctvom Skrillu alebo cez kamennú pobočku Tipsportu – pričom limit vyplatenia výhry na pobočke je zastropovaný hodnotou 1000€.

MetódaPoplatokDoba spracovaniaMinimálna hodnota výplatyMaximálna hodnota výplaty
Určuje banka0-2 pracovné dni5€100 000€
Výplata na pobočceUrčuje banka0-2 pracovné dni40€30 000€
Platební možnost SkrillZadarmopozri podmienky1€1 000€

Tipsport celkové zhodnotenie

Spoločnosť Tipsport ponúka najkvalitnejšie služby v oblasti kurzových stávok aj online kasína. Registračné bonusy sú bezkonkurenčne najvýhodnejšie. Nikde inde nenájdete bonus bez nutnosti vkladu. Tipsport vám okamžite za dokončenie registrácie pripíše na herný účet 15 €. Ďalším pozitívom je veľmi kvalitná TV Tipsport, ktorá ponúka jednoznačne najširší výber priamych prenosov. Tipsport teda jednoznačne doporučujeme.

Často kladené otázky o Tipsport akčnom kóde

Bonusová ponuka Tipsport akčný kód je určená výhradne pre nových klientov. Noví hráči sa teda potrebujú uistiť ako získať ten najvýhodnejší akčný kód Tipsport. Nižšie nájdete zoznam najčastejších otázok a odpovedí ohľadom Tipsport akčného kódu.

Je na získanie bonusu 15 € na prvé stávky + 4 000 € vstupný bonus potrebné pri registrácii zaškrtnúť políčko “Chcem zadať akčný kód (nepovinné)”?

Nie. Žiadny kód zadávať nemusíte. Stačí vám použiť naše žlté tlačidlá, cez ktoré sa dostanete do registračného formulára. Po úplnom dokončení registrácie bude na váš herný účet bonus pripísaný.

Kde nájdem aktuálne Tipsport akčné kódy?

Na stránkach bonusovekody.sk. Stačí použiť naše žlté tlačidlá a akčný kód Tipsport vám bude automaticky načítaný.

Aké podmienky musím splniť na získanie Tipsport bonusov?

Všetky potrebné informácie ku vstupnému bonusu nájdete v našej recenzii. Na bonus 15 € vám stačí dokončiť registráciu a prejsť overovacím procesom.

Môžem získať bonusy viackrát?

Tipsport bonusy a Tipsport akčný kód je určený výhradne pre nové registrácie. Každý tipér má nárok iba na jeden vstupný bonus a bonus 15 € na prvé stávky.

Ako postupovať v prípade, keď som Tipsport bonusy nedostal?

Ak ste splnili všetky podmienky bonusov uvedené Tipsportom a aj napriek tomu vám nebol bonus pripísaný odporúčame kontaktovať Tipsport zákaznícku podporu. Kontakt nájdete v tejto recenzii.

Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s používáním cookies na personalizáciu obsahu.